cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mleko Novalac proti kolikom

clock-img

25.06.2009, 16:59

clock-img

FOCUS13

pencil-img

30

zanima me, če lahko prav tako uporabljava mleko proti kolikom, četudi jih nima?




_____________________________

it,s a beautiful day.... Tanja :)

clock-img

25.06.2009, 17:10

clock-img

Leela

pencil-img

3101

Novalac proti kolikam ima znižano vrednost laktoze ki rada povzroča krče oz. črevesne težave.
Nič ni narobe če to pije samo pravijo, da je najbolj optimalno navadno adaptirano mleko in ne posebne formule za razne težave, ki sicer težavo omilijo so pa manj optimalna.

clock-img

25.06.2009, 19:40

clock-img

Katy78

pencil-img

3275


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Nič ni narobe če to pije samo pravijo, da je najbolj optimalno navadno adaptirano mleko in ne posebne formule za razne težave, ki sicer težavo omilijo so pa manj optimalna.



Da so formule proti kolikam, polivanju itd. manj optimalne pa ne drži. Jaz sem govorila s pediatrinjo v porodnišnici (dr. Cerar) in je rekla, da lahko brez problema ves čas uporabljamo formulo proti polivanju. Dejansko jo uporabljamo že 5 mesecev in fantku ne manjka prav nič.

clock-img

25.06.2009, 19:41

clock-img

Katy78

pencil-img

3275


IZVIRNO SPOROČILO: FOCUS13

zanima me, če lahko prav tako uporabljava mleko proti kolikom, četudi jih nima?



Ne vem, v čem je smisel, da to formulo uporabljaš, če dojenček nima krčev? user posted image

clock-img

25.06.2009, 20:51

clock-img

FOCUS13

pencil-img

30

slučajno je svakinji ostala ena piksna tega mleka, ki ga je imela za hčerko. zdaj bi jo pa lahko jaz porabila, (je še zaprta) da se ne meče proč,...

pa vidim,da ga vseeno lahko porabim.

hvala za odgovore :)


_____________________________

it,s a beautiful day.... Tanja :)

clock-img

27.06.2009, 09:10

clock-img

dushka

pencil-img

254

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.

clock-img

27.06.2009, 15:46

clock-img

salcka

pencil-img

249

IZVIRNO SPOROČILO: dushka

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.



pa je kaj pomagalo?

clock-img

29.06.2009, 12:15

clock-img

daisyb

pencil-img

419

moj fantek ima tudi krce...enkrat manj, enkrat vec..sedaj semu ze dopoldan pojavijo. uporabljam mleko novalac AC pa me zanima po kolikem casu so vidnin rezultati. sedaj mu ga dajem ze tretji dan pa ni velike razlike...mogoce nekoliko manj krcev cez dan.
pa se....na skatli so mere, ki naj bi jih lahko zauzil...koliko se moram drzati teh navodil? fantek je tezek 3200g kar bi lahko imel 7 obrokov po cca. 70g..a to je njemu premalo...popije od 80 do 110g najmanj. sedaj se trudim, da ga ostalo se podojim, ce mam mleko. a je kaj narobe, ce prekoracis to mejo?

clock-img

29.06.2009, 17:38

clock-img

dushka

pencil-img

254

IZVIRNO SPOROČILO: salcka

IZVIRNO SPOROČILO: dushka

lahko jo. Jaz sem jo uporabljala, pa ni bilo nič narobe.



pa je kaj pomagalo?




Ne, ji pa zdaj dajem hipp in je bolje.

clock-img

29.06.2009, 17:39

clock-img

dushka

pencil-img

254

IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

moj fantek ima tudi krce...enkrat manj, enkrat vec..sedaj semu ze dopoldan pojavijo. uporabljam mleko novalac AC pa me zanima po kolikem casu so vidnin rezultati. sedaj mu ga dajem ze tretji dan pa ni velike razlike...mogoce nekoliko manj krcev cez dan.
pa se....na skatli so mere, ki naj bi jih lahko zauzil...koliko se moram drzati teh navodil? fantek je tezek 3200g kar bi lahko imel 7 obrokov po cca. 70g..a to je njemu premalo...popije od 80 do 110g najmanj. sedaj se trudim, da ga ostalo se podojim, ce mam mleko. a je kaj narobe, ce prekoracis to mejo?



Nič ni narobe. Moja pa poje full manj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem