cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mleko HIPP iz Muellerja

clock-img

20.12.2005, 12:18

clock-img

mišika

pencil-img

169

v Muellerju kupujem mleko HIPP 2. Ponavadi grem v šoping jaz, včeraj pa je nabavljal moj dragi in je kupil HIPP2 v isti embalaži kot ga kupujem sama vendar je škatla modre barve, jaz pa kupujem v roza škatli. Na škatli piše ,,skoraj,, vse enako edino napis probiotisch manjka na modri škatli.Sedaj me pa zanima če je mleko enako...
lp

clock-img

20.12.2005, 13:59

clock-img

Anonimen

Mi kupujemo MODRO, ki je BIO izdelave. Če je pa razlika, pa ne vem. poglej na

www.hipp.si

tam je sigurno kakšna telefonska, kamor lahko pokličeš, pa vprašaš...a sem sploh kej pomagala user posted image

clock-img

20.12.2005, 14:30

clock-img

nita

pencil-img

848

ja, razlika je v BIO. Jaz vedno pokupim vse kar takrat imajo na zalogi, ker nimam M. ravno blizu, da bi hodla po vsako škatlo posebej. Hočem povedat, da vedno kupim rozaste in modre, pa se mi ne zdi, da bi bla kaka razlika. Al pa Ela pač ni občutljiva. Narobe sigurno ne bo nič.

clock-img

20.12.2005, 14:40

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Rozaste imajo še probiotične kulture (laktobacile), ki menda še bolj ščitijo otroka in normalizirajo črevesno floro. Sicer pa ni bistvene razlike.

clock-img

20.12.2005, 14:44

clock-img

mišika

pencil-img

169

ej, punce hvala za vse odgovore. Za čez praznike smo preskrbljeni z mlekcem, sem vesela da ne bo treba iti zamenjat mlekca...lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem