cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mirena

clock-img

15.04.2007, 07:56

clock-img

malecka

pencil-img

1665

zanima me koliko od vas se je odločilo za to zaščito. in če ima kakšne slabe lastnosti? baje pa je ful draga a ne? mi ginekolog sploh ni hotel povedati cene, samo hvalu jo je. no vaše izkušnje user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

15.04.2007, 07:58

clock-img

tascha

pencil-img

482

1 leto nazaj je bila nekaj čez starih 30.000 SIT. Ampak se splača, ker so menstruacije šibkejše ali jih sploh ni, ti ni treba kupovat vložkov, tamponov, pa še praktično je - glede dopusta... Jest jo priporočam.user posted image

clock-img

15.04.2007, 08:07

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst sem ena izmed tistih 3% ,ki so jo slabo prenašale. Meni jo je tudi g. priporočala,ravno zaradi močnih krvavitev. Toda na žalost,ko sem si jo vstavila je bilo iz meseca v mesec slabše.Krvavela sem praktično skoraj cel mesec . In to ne malo,ampak ogromno.Zdržala sem 7 mesecev,potem pa sem si jo dala odstraniti. Ne prenaša vsaka dobro mirene. Prej nisem imela nevemkakšnih problemov,razen teh močnih krvavitev ,sedaj se mi je pa vse skupaj tako skegljalo,da še sedaj se mi ni uravnal ciklus,pa je že 4 mesece od odstranitve.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

15.04.2007, 08:44

clock-img

marsovcek

pencil-img

304

Za 5 let okoli 130 eur al pa vsak dan tablete, najbrž je boljš prvo. Fajn zadeva, poskusi kako se bo obneslo pri tebi, še vedno jo lahko odstranijo.

_____________________________

Ti si moj b..

clock-img

15.04.2007, 09:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.04.2007, 09:11

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz jo imam že 2 leti in sem res ful zadovoljna z njo...user posted image user posted image user posted image ..najprej sem imela občasne krvavitve, ki so kar trajale samo so bile v majhnih količinah, sedaj sem pa že eno leto brez menstruacije...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

15.04.2007, 09:13

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Imaš tudi brezplačno mireno 

clock-img

15.04.2007, 10:50

clock-img

čaki

pencil-img

1009

jaz sem se tud zadnič z gin. pogovarjala o mireni. pa ne vem....

clock-img

15.04.2007, 14:12

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

jaz jo tudi že imam dve leti. Res se splača. občasno se pojavi  res slab izcedek, morda dva do tri dni, ampak to je smešno malo proti konkretni menstruaciji. še onih večjih vložkov mi ni treba uporabit, jih sploh nimam doma.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

15.04.2007, 17:13

clock-img

čaki

pencil-img

1009

kolk ste pa stare ve ki jo imate? men je rekla da mam tablete še eno leto, in ko si ji rekla da bi že zdaj mogoče mireno ni bla vidt naudušena. mi je predlagala še prej ene tabletke nove, ki so za plačilo. mislim da neke yurena al kaj

clock-img

15.04.2007, 18:08

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Starost sploh ni pomembna.Drugače pa 20 let

clock-img

16.04.2007, 00:06

clock-img

malecka

pencil-img

1665

lunc_a kakšna pa je to brezplačna mirena?

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem