cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mirena?

clock-img

07.02.2008, 21:56

clock-img

radovednica_

pencil-img

137

oj

a ma katera to obliko kontracepcije in mi lahko pove kako dolgo po vstavitvi je imela bolečine?user posted image

clock-img

07.02.2008, 22:02

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Nisem imela nobenih bolečin.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

07.02.2008, 22:11

clock-img

melani99

pencil-img

217

imam mireni, na dan vstavitve sem čutila slabost, naslednjih 14 dni pa bolečine, podobne, kot da bi hotela nastopit menstruacija, po 14 dneh se je bolečina končala

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

07.02.2008, 22:13

clock-img

melani99

pencil-img

217


IZVIRNO SPOROČILO: melani99

imam mireni


se opravičujem-->>imam mireno (ne mireni)


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

08.02.2008, 13:26

clock-img

jst86

pencil-img

622

IZVIRNO SPOROČILO: melani99

imam mireni, na dan vstavitve sem čutila slabost, naslednjih 14 dni pa bolečine, podobne, kot da bi hotela nastopit menstruacija, po 14 dneh se je bolečina končala



pri meni je bilo tudi tako

clock-img

14.02.2008, 15:43

clock-img

radovednica_

pencil-img

137

po kolkem času po vtavitvi mirene pa ste dobile menstruacijo?

clock-img

15.02.2008, 20:24

clock-img

melani99

pencil-img

217

IZVIRNO SPOROČILO: radovednica_

po kolkem času po vtavitvi mirene pa ste dobile menstruacijo?



po 21 dneh

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

15.02.2008, 20:50

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Jaz M sploh še nisem dobila pa jo imam že 5 mesecev, dojim pa samo še zvečer in zjutraj.

clock-img

16.02.2008, 12:41

clock-img

ajtak

pencil-img

2830


IZVIRNO SPOROČILO: melani99

imam mireno, na dan vstavitve sem čutila slabost, naslednjih 14 dni pa bolečine, podobne, kot da bi hotela nastopit menstruacija, po 14 dneh se je bolečina končala



Tako je tudi pri meni!!
Menstruacijo pa sem imela med vstavitvijo, naslednjo se cakam sam bo verjetno kr po regelcih user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

16.02.2008, 14:41

clock-img

jst86

pencil-img

622

M sem dobila točno teden dni po vstavitvi.

clock-img

16.02.2008, 22:55

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Slabost, vrtoglavico in bolečine sem imela samo na dan vstavitve. Potem dva tedna brez rjavega izcedka, sedaj ga pa imam že ene 4 dni, ampak res čisto malo. M še nisem dobila, sem jo pa imela ob vstavitvi in je drug dan nisem več imela.

clock-img

17.02.2008, 07:18

clock-img

A.J.

pencil-img

86

Mimogrede, če bi kakšno zanimal... Jaz imam eno slabo izkušnjo. Imela sem Mireno in čez cca 2 leti sem imela redni pregled za PAP. Rezultati so bili PAP2. Bila sem čist na tleh. Pol mi je ginekologinja rekla, da je to po vsej verjetnosti vpliv mirene in da ne gre dejansko za spremembe celic. Ampak jaz sem jo isti dan dala ven in šla čez 2 meseca na ponovni pregled. In je bilo vse OK. Ampak je ne bom nikoli več dala noter, ker pač nočem imeti v sebi nečesa, kar ima sposobnost tako zelo spremenit celice, pa čeprav samo "začasno". Kdo mi to lahko garantira.
Kar sem hotela povedat je pa to, da je stavr očitno še premalo raziskana, ker mene ni nihče opozoril, da je možno, da na PAP pokaže 2 in sem zaradi tega bila zelo prestrašena 2 meseca... Morda bo vam lažje, če boste vedele, da je to možno in se ne boste tako zelo prestrašile kot jaz.
Lp
A.J.

clock-img

17.02.2008, 11:54

clock-img

melani99

pencil-img

217

IZVIRNO SPOROČILO: A.J.

Mimogrede, če bi kakšno zanimal... Jaz imam eno slabo izkušnjo. Imela sem Mireno in čez cca 2 leti sem imela redni pregled za PAP. Rezultati so bili PAP2. Bila sem čist na tleh. Pol mi je ginekologinja rekla, da je to po vsej verjetnosti vpliv mirene in da ne gre dejansko za spremembe celic. Ampak jaz sem jo isti dan dala ven in šla čez 2 meseca na ponovni pregled. In je bilo vse OK. Ampak je ne bom nikoli več dala noter, ker pač nočem imeti v sebi nečesa, kar ima sposobnost tako zelo spremenit celice, pa čeprav samo "začasno". Kdo mi to lahko garantira.
Kar sem hotela povedat je pa to, da je stavr očitno še premalo raziskana, ker mene ni nihče opozoril, da je možno, da na PAP pokaže 2 in sem zaradi tega bila zelo prestrašena 2 meseca... Morda bo vam lažje, če boste vedele, da je to možno in se ne boste tako zelo prestrašile kot jaz.
Lp
A.J.



tega tudi jaz nisem vedela oz mi o tem ni nič povedal moj ginekologuser posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem