cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

milumil mleko, različne škatle

clock-img

09.04.2008, 18:44

clock-img

želva

pencil-img

1452

v čem je razlika milumil 2(imajo 2 vrsti), deklaracije so iste, škatle pa drugačneuser posted image nemško pa ne znam?

clock-img

09.04.2008, 19:38

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Ene imajo okus po sadju,vaniliji in mislim,da je še proti alergiji.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

09.04.2008, 19:47

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

zelva, to sem tudi jaz zasledila v mullerju in po vrhu je 2€ razlike v ceni...

no, mi mamo ta cenejsega, kot si rekla so deklaracije iste, mi smo probal in mu je ta ustrezal...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

09.04.2008, 19:53

clock-img

želva

pencil-img

1452

anajmad, imam dve različne škatle, obe imata okus po vaniliji, zdej pa ne zastopim, cena je menda ista

clock-img

09.04.2008, 23:47

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Naši tamali sem kupovala 2.leti Milumil le v Müllerju - le pri njih so v grudicah in ne v prahu. Ena je brez dodanega sladkorja (ohne Kristallzuker), druga pa z dodanim sladkorjem. Pri št.3 pa je še ena (kao po 1.letu), ki je v prahu.

clock-img

10.04.2008, 08:51

clock-img

Neni13

pencil-img

391




Poglej črtni kodi, če sta enaki številki, gre za enako AM in je razlika samo v škatli.


clock-img

10.04.2008, 09:47

clock-img

želva

pencil-img

1452

Neni13, evo, sem že v Mullerju prodajalko sprašvala, pa ni imela pojma, pol je pa črtno kodo pogledala in prav, da je ista in da pol mora biti pa tud mleko istouser posted image sam se mi ni zdela prepričljiva.
Mene pa zdej ful žuli zarad firbca

clock-img

10.04.2008, 13:16

clock-img

drobižek

pencil-img

506

Jaz sem tudi dva dni nazaj iskala v mullerju milumil 2. Našla dve različni škatli, isto 2 krat 450g, preberem deklaracije - vse isto. Le razlika v ceni 2 eura. Še vprašam prodajalko, ki je nesla še eni drugi prodajalki pokazat, pa pravijo, da ni razlike in da je eden delan za avstrijski trg , eden pa za naš, ampak, da je vsebina ista. Sem rekla, da poznam kakšen je milumil iz DM-a in da ne bi želela takšnega kupit in je še enkrat zagotovila, da je ista vsebina, le škatla je drugačna.Ne vem...čudno...potem sem vzela enega za 7.45 eurov - ta je bil zadnji, ostale pa po 9.45 eura. Nisem pa še odprla tiste druge škatle, da bi videla, če je res isto..

clock-img

10.04.2008, 14:37

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Tisti cenejši je z okusom vanilije,vsaj tako sem se jst zadnjič zmotila ko sem šla kupovat in domov prinesla tri škatle z okusom vanilije. Dobro da  je user posted image  vseeno kakšen okus je.

clock-img

10.04.2008, 18:06

clock-img

drobižek

pencil-img

506

Ne, tisti cenejši ni z okusom vanilije. Je čist navadno AM brez kakršnegakoli okusa.

clock-img

10.04.2008, 18:06

clock-img

orka**

pencil-img

201

V Muellerju imajo Milumil iz Avstrije in Nemčije. Hkrati pa Avstrici in Nemci menjujej embalažo, zato so te razlike. Pa tudi zaradi okusov: navaden, z okusom vanilije in z okusom korenčka. Misli pa, da je tisti iz Avstrije malo cenejši, če se ne motim.

< Sporočilo je popravil orka** -- 10.4.2008 18:08:10 >

clock-img

10.04.2008, 18:23

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

IZVIRNO SPOROČILO: orka**

V Muellerju imajo Milumil iz Avstrije in Nemčije. Hkrati pa Avstrici in Nemci menjujej embalažo, zato so te razlike. Pa tudi zaradi okusov: navaden, z okusom vanilije in z okusom korenčka. Misli pa, da je tisti iz Avstrije malo cenejši, če se ne motim.



pa saj, če je z okusom piše da je z okusom user posted image

Pa tist s korenčkom je v zeleni škatli. user posted image

link od Avstrijske Milupe:
http://www.milupa.at/

in še do Nemške:
http://www.milupa.de/de/index.html 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem