cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mestno redarstvo vs. policija

clock-img

19.04.2010, 14:57

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

ravnokar gledam iz balkona, kak mestna redarja peglata mulota(iz nasega bloka), ker ima parkiran skuter pred blokom(ploscad).
ja, mi gre na jetra, ko se vozijo s polnim gasom cez ploscad, ampak:

res me zanima, kje je meja oz. kaj so se pristojnosti mestnega redarstva in kaj je ze delo policije?

vem, da ko se je pred leti zacelo tole mestno redarstvo, da jih je bolelo samo to, ce si parkiral na zelenici...zdaj pa gospoda ze kazni za prekrske pise!? so usposobljeni sploh za to delo!?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

19.04.2010, 14:59

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

mislim, da te lahko tudi iz ljubega miru legitimirauser posted image

clock-img

19.04.2010, 15:00

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

mungoti so zdej carji, majo po novem celo radarje... o njihovih pristojnostih pa tule: www.ljubljana.si/si/mol/mestna-uprava/prekrskovna-organa/mestno-redarstvo/

očitno janko misli, da policija v lj ni dovolj (in po pravici povedano se meni tudi včasih zdi da ni, sam teli redarji se pa mal preveč šerifsko obnašajo)

< Sporočilo je popravil Felicita -- 19.4.2010 15:01:11 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

19.04.2010, 15:03

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

ma sej vem, da so ze na pol policaji!
s kako pristojnostjo!? meni je enkrat moril (cisto na zacetku, ko so se pojavli), ker sem pred davcno parkirala Z ENO GUMO na travouser posted image  takoj je priletel do mene, me opozoril in sem pac prestavla avto za 10 cm, da je bil mir.
ma kaki listki s kaznimi!!!
delo so opravljali tezje zaposljivi-pac so jim nadeli uniforme in so OPOZARJALI na male zelene zaplate v mestih, zdaj pa...

najprej mi bo zamoril redar, pa se mimo pripelje se policaj in mi lahko da kazen za isto zadevouser posted image  pa daj no mir, vezda mu skocim za vrat!!user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

19.04.2010, 17:12

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

Najbolje je, da ti njim nalimaš obvestilo....


user posted image

< Sporočilo je popravil Onasiss -- 19.4.2010 17:13:05 >


_____________________________

So what....

clock-img

19.04.2010, 17:21

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

eeeeeee, tole sem rabla user posted image
shranjenouser posted image  zdej pa se samo preucimuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

19.04.2010, 17:33

clock-img

ajsek

pencil-img

475

Bulšit. Prekrškovni organi niso protiustavni. Na kratko, gre za izvedeno ustavnost, ker njihova pristojnost ni določena v ustavi sami, ampak je tako odločilo Ustavno sodišče. Odločitev je utemeljilo s tem, da je zagotovljeno sodno varstvo pred rednimi sodišči. Občinsko redarstvo ima vsa pooblastila, da vam lahko izda plačilni nalog, posebni plačilni nalog ali odločbo o prekršku. Vi pa lahko vložite zahtevo za sodno varstvo, če je kazen za prekršek po vašem mnenju neutemeljena.
Vi kar limajte ta obvestila po šipah, gre za skropucalo nekoga, ki se v vprašanje ni poglobil niti za 5 minut.

clock-img

07.10.2011, 01:03

clock-img

olgina

pencil-img

1

V Šentvidu so vrli rdeči mestni redarji lepili listke na avtomobile dne 6. 10. Šentvid je kraj, ki nima niti enega poštenega parkirišča za tiste ljudi, ki morajo kakšno administrativno stvar opraviti (na primer iti na banko ipd.). Parkirišče pred ljudskim domom je več kot polno. Ponavadi je Šentvid do konca zaparkiran z avtomobili stanovalcev na označenih parkirnih mestih, kar je seveda normalno. Včeraj sem parkirala avto delno na zelo širokem pločniku (mimo bi lahko vštric komot šli vsaj 3 ljudje, itak pa ni bilo nobenega), pred znakom za prepovedano parkiranje in ustavljanje, ki je postavljen pred šolo. Parkirala sem za 2 minuti. Čakalo me je neprijazno obvestilo. Vem, da se na pločniku ne sme parkirati, ampak kam hudiča naj pa parkiramo tisti, ki moramo kaj hitro, nujno opraviti? Takoj za znakom za prepovedano parkiranje so bila parkirana vozila pred šolo, na nakazanem avtobusnem postajališču, na njih pa ni bilo listkov, prav tako ni bilo listkov prav na nobenem vozilu, ki so bila sicer lepo parkirana ob pločniku, brez oznak za parkiranje in so dobesedno stala na cesti ter ovirala promet. Torej je po novem MOŽNO (PO REDARSKO) parkirati na cesti, pa ne dobiš listka. Ne glede na vso jezo mislim, da si g. župan "veselo" polnijo mestno blagajno. Menim, da Mestno redarstvo nima pojma, ali pa selektivno izbira vozila, ki so jim "všeč" in jih še dodatno "okrasijo" s PVC vrečkami in plačilnim nalogom. Z enakim problemom nemogočega parkiranje se srečujemo tudi na Brodu. Velika napaka gospodov in gospa, ki izdajajo uporabna dovoljenja za novogradnje je, da kljub kroničnemu pomanjkanju parkirišč (spet banka, trgovine, ostali lokali) ne moremo drugače parkirati, kot na pločniku. Ah, vprašate me, zakaj pa opravkov ne opravimo peš - zato, ker imamo službe, ki trajajo vsaj do takrat, ko se uradi že zapirajo in ponavadi lovimo zadnji trenutek, pa z otrokom, pa špecerijo, .... Predvolilni čas je, torej je za razmislit ....user posted image user posted image

clock-img

07.10.2011, 08:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem