cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

merice

clock-img

15.09.2005, 09:07

clock-img

hugolina

pencil-img

261

Oj!

Glede na to, da je na aptamil-u 1 najmanjša merica za 100ml mleka in je potrebno upoštevati navodila proizvajalca - 3merice/90ml=100ml mleka, me zanima, če se lahko pripravi manj. Oziroma, če je katera to prakticirala. Recimo za 2merici toliko manj vode (kar pa na tabelci ni), ker naš fantič rabi cca. 40-50ml dodatka, kar pa je pol manj in bi imela tako porcijo za 2x.
lp

clock-img

15.09.2005, 09:09

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Seveda pol deliš vodo in prah. Logično, zakaj ne. Tudi jaz sem delila, ker je škoda celo dozo naštimat in jo potem stran vreč.

clock-img

15.09.2005, 10:26

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Tudi jaz sem delila zakaj pa ne

clock-img

15.09.2005, 13:16

clock-img

nynna

pencil-img

576

ena merica na 30 ml vode.

clock-img

18.09.2005, 21:17

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

deliš vodo in prah. Logično, nima smisla narest 90 ml, če pa rabiš samo 30, čeprav bi proizvajalec seveda najraje videl...

clock-img

19.09.2005, 08:01

clock-img

hugolina

pencil-img

261

Hvala za odgovore!!!
Nimam ravno prakse s temi stvarmi , zato sem raje vprašala, da nebi bilo kaj narobe. Je pa logično seveda.
No, saj mogoče kmalu ne bo več treba dodajat (upam), ker se mi očitno količina mleka povečuje (si ga pridno črpam).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem