cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstrualni cikli po porodu

clock-img

01.02.2009, 22:06

clock-img

suzanica

pencil-img

270

Živjo, Zanima me na koliko časa po porodu imate M? Dojila sem en mesec in M sem prvič dobila 4 mesece po porodu. Sedaj pa čakam. Imate po porodu iste cikle kot pred porodom ali se zadeve še urejajo? Prosim za vaše izkušnje. Lep dan.

clock-img

01.02.2009, 22:34

clock-img

Anonimen

Dobila sem jo 6 tednov po porodu, dojila sem polno do 5,5 meseca. prve 4 so bile na 28 dni (kot pred user posted image ), nato je ena zamujala-36 dni, nato 6 je bila že 20 dni od prejšnje- prezgodnja (zelo močna), zadnjo 7 sem pa spet imela po 36 dneh. Grem pa do g drug teden, ker se mi zdi, da se mi spet nekaj paca tam spodaj.user posted image

clock-img

01.02.2009, 22:40

clock-img

kaja02

pencil-img

1316

dobila sem jo 3m po porodu, pa še vedno samo polno dojim, aja stara je 6m: 1. je bla zelo šibka, 2. je prehitevala 22dni; 3. na 20dni; 4. pa čakamuser posted image .

v glavnem mam zelo šibke, trajajo 1-2 dni, sploh ne vem kadaj se bo začela, tako da si niti mirene ne morm it vstavituser posted image , aja pa še takrat ko jo dobim je to ravno na petek popoldneuser posted image , očitno telo protestira vstavitvi mireneuser posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

clock-img

02.02.2009, 08:42

clock-img

potepinček

pencil-img

327

6,5 m po porodu, pa m. še nimam, vendar še vedno polno dojim.

clock-img

02.02.2009, 13:52

clock-img

pepa6

pencil-img

323

Jaz jo mam po 6 mesecih od poroda 3 krat na mesec, pa še to od depo provere.

clock-img

02.02.2009, 14:03

clock-img

klaja

pencil-img

2423

Dojit sem nehala, ko je bila hčerkica stara 10,5 mesecev in potem sem menstruacijo dobila 60 dni po prenehanju dojenja. Zdaj pa bi jo spet morala dobit, pa je že 48. dan, pa je spet ni od nikoder. Nisem je pa niti pred porodom imela redno, tam nekje na 32 - 40 dni. Imam pa sedaj ful težave, slabosti, pa napihnjen trebuh, pa slabo počutje, glavoboli (pa mislim, da nisem noseča), upam da se kmalu prikaže.

clock-img

05.02.2009, 21:31

clock-img

lady1

pencil-img

24

No jest sem jo sedaj prvič dobila in sem 9 m po porodu (se dojiva še zjutraj, zvečer in ponoči. Pa me zanima, če ima oz. je imela katera podobno izkušnjo saj zelo malo krvavim (čez cel dan se npr. ne nabere za en vložek) vendar to traja že 3 tedne. Ali bi me moralo pričeti Skrbeti?

clock-img

05.02.2009, 21:42

clock-img

Anonimen

Jaz sem jo delno dojila en mesec in pol potem sem pa 2 meseca po porodu že dobila user posted image ... tako me še nikoli v življenju ni zvijalo zaradi menstre ... grozno boleča je bila res ... upam, da ne bodo vse take user posted image ... naslednjo pa še čakam.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem