cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija po porodu

clock-img

03.10.2005, 12:14

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Zanima me, kdaj ste ponovno dobile menstruacijo. Jaz imam 8 mesecev starouser posted image , pa dojim še trikrat na dan, pa ni še nič. Prejšnji teden sem imela mal rdečega izcedka na hlačkah, ko pa sem se šla preoblečt in dala v hlačke vložek, pa ni blo nič več. Upam, da ni nosečnost, no sam skoraj ne more bit, saj smo paziluser posted image
Povejte kako je blo pri vas.
LP
user posted image

clock-img

03.10.2005, 12:28

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz sem jo dobila, ko je bila Neža stara 15 mesecev.
Le naredi test za vsak slučaj, ker je lahko bila tudi vgnezditvena krvavitev.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

03.10.2005, 12:37

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Vgnezditvena krvavitev? Trikrat sem bla noseča, pa take krvavitve nikol nisem imela.

clock-img

03.10.2005, 12:52

clock-img

lex

pencil-img

6532

Tud jaz mam 8 mesecev starega user posted image  in sem imela v soboto podobno kot ti. Test sem naredila i je bil negativen. Danes sem pa itak naročena pri G zaradi brisa, tako da jo bom vprašala kaj in kako. A dobla sem jo pa glih ko smo trgatev imeli. Me je tak bolel križ ko user posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

03.10.2005, 13:01

clock-img

Anonimen

Pa kako to, da vam že bris jemljejo tako kmalu po porodu. Jaz sem šla na poporodni pregled po 6 mesecihuser posted image , pa  mi ni vzel brisa, je rekel, da se tako kmalu ne sme. Naj se naročim, ko bo Nejc star nekje 1 leto.

clock-img

03.10.2005, 13:17

clock-img

muki1

pencil-img

7193

O vgnezditveni krvavitvi, pa je že bilo toliko napisenega, čudno, da še nisi zasledila. Daj v iskalnik, ti bo hitro ven naštrcalo. Ene pa tudi med ovulacijo zakrvavijo malo, tak da tudi to poišči.
No, kakorkoli če si al nisi, nekak že bo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

03.10.2005, 15:16

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz sem jo dobila že po 3 mesecih user posted image , pa polno dojim.
Kar se pa brisa tiče, je pa zdaj tko, da ga zdaj vzamejo na 3 leta. Meni je ravno na prvem prgledu po porodu preteklo 3 leta, torej mi ga je vzela (6 tednov po porodu). Nič rekla, da je prekmalu user posted image .
lp

clock-img

03.10.2005, 15:17

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Jaz sem jo 6 tednov po porodu že dobila. Zdaj (po 4 mesecih) jo imam že tretjič in še vedno polno dojim.

Blacky jaz sem decembra naročena za bris, ko bo minilo 6 mesecev od poroda. Verjetno vsak ginekolog drugače delauser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

04.10.2005, 21:22

clock-img

Mojca100

pencil-img

79

Blacky: Meni je bris vzel na tistem pregledu - 6. teden po porodu. Zdaj sem pa domov dobila tudi kartico z vabilom, naj se 6/12 mesecev po porodu ponovno naročim na pregled. Zdaj ne vem, ali je za kaj drugega ali ponovno bris. Sem se pa prepričala, da je zadnji bris bil negativen.
Nekateri dr. delajo tako, drugi drugače.

LP

< Sporočilo je popravil Mojca100 -- 4.10.2005 21:27:11 >

clock-img

05.10.2005, 17:02

clock-img

Anonimen

Ja, očitno res dela vsak g. drugače.user posted image

Taška30, tudi pri meni je že, ko sem zanosila, minilo več kot 3 leta od zadnjega brisa, pa mi ga ni vzel celo nosečnost in tudi sedaj ne. user posted image

clock-img

05.10.2005, 17:42

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Jaz sem dala bris 6 tednov po porodu, ker je gin. rekla, da je že tolk časa, da ga je potrebno vzet. Potem sem dobila domov obvestilo, naj se zglasim čez 6 mesecev ponovno na pregled brisa, ker je bil PAP 2. Normalen je PAP 1. Tako da mi ga je včeraj zopet vzela in rezultate dobim čez en mesec. Upam, da bo uredu.
je pa še rekla, da ni nič čudnega, da nisem bolana, da to lahk še traja.user posted image
No tolk glede tega.
Ha pa še nekaj je. Še nekaj časa bomo brez zaščite (razen kondoma seveda). Rada bi imela mireno, pa mi jo ne da notr, ker moram počakat rezultate brisauser posted image , pol pa še 2 dan 2 menstruacijeuser posted image . Ej sem tolk jezna ko ris.user posted image  Mož je rekel, da ma dost kondoma, da je to tko, kot da bi sladoled skoz šipo lizaluser posted image user posted image
LP

clock-img

05.10.2005, 20:57

clock-img

Anonimen

Hehe, moj pravi isto.user posted image user posted image user posted image user posted image

A pri nas drugo ne pride v poštev, maternični vložki ne zato, ker imam pogosta vnetja, KT pa sem prenehala jesti zaradi zmanjšanja želje po sexu, mi je libido padel pod nulo.user posted image  Zdaj pa je boljše.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem