cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija po porodu

clock-img

23.06.2008, 17:25

clock-img

matic0105

pencil-img

305

Punce, a je možno, da sem dobrih 7 tednov po porodu dobila M? Čišče ni bilo prav dosti, na koncu malo rumenkastega izcedka, približno 7 teden se je pa začel rjavkast izcedek. In to zdaj traja kakih 5 dni. Ni obilen, vsake toliko časa madež na vložku. Sicer pa že od začetka delno (zelo malo) dojim, večinoma pa dodajam.

clock-img

23.06.2008, 18:28

clock-img

Skabi

pencil-img

1049

Pri vseh treh otrocih sem dobila user posted image M najkasneje 9 tednov po porodu, pa sem vse polno dojila. 

clock-img

23.06.2008, 22:04

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Možno je.

clock-img

23.06.2008, 23:06

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Ja dobila si M

clock-img

24.06.2008, 08:44

clock-img

BUBICA17

pencil-img

289

Jaz sem imela štiri tedne čiščo, šesti teden dobila user posted image . Pa tud polno dojim. Čez en teden bomo pa videl, če bo spet.

clock-img

26.06.2008, 12:19

clock-img

KRTR

pencil-img

134

danes je 8 tedno od poroda, pa še nisem dobila menstruacije? ali je to normalno? ali lahko že imam spolni odnos, kljub temu, da še nisem dobilauser posted image ?

clock-img

26.06.2008, 12:52

clock-img

pizamca

pencil-img

146

tudi jaz sem dobia M, točno 4 tedn po končani čišči, tamala je pa stara 2,5m... me je kar presenetila. presenetilo me je tudi to, da ni nič več boleča... ampak ful moča user posted image

clock-img

26.06.2008, 15:14

clock-img

kitty69

pencil-img

21

hallo
od nosečnosti naprej vas redno berem, pišem pa prvič.

Sem mamico eno mesečnega sina in poraja se mi vprašanje.
Takoj po porodu sem krvavela 3 dni (dokler sem bila v porodnišnici),
potem se je stanje umirilo. Zdaj po 1 mesecu pa sem močno zakrvavela
in traja že 3 dni-je to čišča ali že menstruacija s katero se bom borila
do....user posted image  Pregleda tistega v 6 tednu še nisem imela, bo pa v kratem-so pač že dopusti. To krvavenje mi zna prestavit pregled, pa tako težko ga že čakam, ker
se tudi sama potem odpravljam na dopust.

Hvala za odgovor in naj vas vaši sončki delajo srečne!!!!

clock-img

04.07.2008, 10:01

clock-img

natasa34

pencil-img

293

Kitty 69, to se je meni isto zgodilo, približno ob istem času kot tebi. Ti priporočam pregled pri G, ker jaz sem imela potem takoj naslednji dan čiščenje v bolnišnici. Lahko pa da je samo M.

Lp

clock-img

17.07.2008, 22:38

clock-img

ninaneja

pencil-img

10

LP!Sem mamica 4 mesece stare hčerke in še vedno dojim,čišča je trajala en mesec,krvavela pa sem prve tri do štiri dni v bolnici in konec in še do danes nisem dobila M.

clock-img

20.07.2008, 21:39

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

naš sin je star dobrih 7 tednov, čišča je trajala slab mesec, M pa še nisem dobila (ne dojim). Po pravici povedano, prav najeda to čakanje na M, ker skoz cvikam, da mi bo procurilo lih takrat, ko bom kje zunaj user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem