cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija po porodu

clock-img

29.05.2008, 12:39

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

Čez koliko časa po porodu ste dobile menstro? Jaz sem komaj končala s čiščo, ki je bla na koncu že rumena, sedaj pa se mi je po rjavem izcedku pojavila kri kot pri M, pa nevem, če je to to ali kaj drugega. Sem pa po porodu 1mesec in 1t oz. 5tednov in 2 dni.

clock-img

29.05.2008, 12:44

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Jaz sem tudi dva meseca po porodu imela krvav izcedek. Sem mislila, da je M, pa so na pregledu ugotovili, da mi je na MV ponovno zrasel polip.

user posted image  je pa potem prišla šele čez slabo leto.

_____________________________

Cvetim...

clock-img

29.05.2008, 13:00

clock-img

anny1

pencil-img

414

Hallo, vse je mogoče da je M, je pa res da večja verjetnost da prej pride je če ne dojiš, drugače pa ko boš imela pregled vprašaj kaj je to ? Da neboš user posted image  od skrbi. Ja sem pri prvi-nisem dojila- dobila takoj po čišči- 5t po porodu, pri drugi pa-dojim-user posted image , nek izcedek  kaplijico krvi je bil pa boli k user posted image ,kot pri M amo ni pa krvavitev.Lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

clock-img

29.05.2008, 13:14

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

3m

clock-img

29.05.2008, 13:39

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

Midve se dojive, tak da res nevem, če je M ali ne.  Zgleda že, vendar nisem prepričana. Sem povprašala spletnega gin. dr. S. Pušenjaka in sedaj čakam na ODG., drugače pa mam itak pregled naslednji teden pri osebnem GIN. 

clock-img

29.05.2008, 15:47

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Itak imaš pregled kmalu in vprašaj.
Drugače pa sem jaz po prvem porodu pri polnem dojenju dobila M po 3m, čiščo sem imela pa skoraj 6t.

clock-img

29.05.2008, 21:29

clock-img

aprilčica07

pencil-img

4130

Čišča 4 tedne, M  par dni za tem, dojila nisem:( 

clock-img

30.05.2008, 00:24

clock-img

massylou

pencil-img

539

5 tednov čišča, nato čez 5 tednov M

clock-img

30.05.2008, 10:03

clock-img

BUBICA17

pencil-img

289

4 tedne čišča.
6 teden dobila menstruacijo...dobila ob isti uri, ko sem rodila, natančno šest tednov od poroda. Si bom vsaj zapomnilauser posted image .

clock-img

30.05.2008, 19:59

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Jaz imam tudi zadnje tri dni po moje menstruacijo, čišča je bila pa že nekaj časa le malenkost rjavo obarvan vložek, sem pa nekje 5 tednov po porodu. J.L., ko dobiš odgovor od Pušenjaka, sporoči. 

clock-img

30.05.2008, 22:10

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

6 tednov čišča, menstrucija pa ravno danes, nekaj več kot 5 mesecev po porodu. Zadnjič sva se dojila pred enim mesecem.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

clock-img

03.06.2008, 13:06

clock-img

*kinnie*

pencil-img

3931

V prvo sem jo dobila po 7 mesecih, sedaj v drugo je pa še nimam (8 m po porodu).

clock-img

06.06.2008, 16:17

clock-img

Janice1

pencil-img

61

pozdravljene, sem 4 tedne po porodu in sem do zdaj rahlo krvavela, včeraj pa se mi je "ulilo", kot da bi dobila menstruacijo.Kaj bi to bilo? Nisem nič kaj fizičnega delala.user posted image

clock-img

26.06.2008, 15:11

clock-img

kitty69

pencil-img

21

hallo
od nosečnosti naprej vas redno berem, pišem pa prvič.

Sem mamico eno mesečnega sina in poraja se mi vprašanje.
Takoj po porodu sem krvavela 3 dni (dokler sem bila v porodnišnici),
potem se je stanje umirilo. Zdaj po 1 mesecu pa sem močno zakrvavela
in traja že 3 dni-je to čišča ali že menstruacija s katero se bom borila
do....user posted image  Pregleda tistega v 6 tednu še nisem imela, bo pa v kratem-so pač že dopusti. To krvavenje mi zna prestavit pregled, pa tako težko ga že čakam, ker
se tudi sama potem odpravljam na dopust.

Hvala za odgovor in naj vas vaši sončki delajo srečne!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem