cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija in zanositev

clock-img

09.12.2008, 08:00

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Mene pa zanima, ali je katera zanosila, tudi če po porodu še ni dobila menstruacije in je dojila?

lp

clock-img

09.12.2008, 08:25

clock-img

vodica

pencil-img

98

Možno je da zanosiš preden dobiš M ,ker ovulacija pride prej,kot M .Moja kolegica je zanosila takoj po prvi M štiri mesce po porodu.

clock-img

10.12.2008, 13:26

clock-img

D.anna 76

pencil-img

721

Je kar precej takih primerov zato pa G tudi priporočejo kontracepcijo na prvem pregledu po porodu.

clock-img

10.12.2008, 18:50

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Poglej si na tem forumu nekaj vrstic nižje pod: "znaki nosečnosti-dojilje". Jih kar veliko zanosi spet po porodu

clock-img

11.12.2008, 09:04

clock-img

pepa6

pencil-img

323

jaz sem že 5 mesecev po porodu, in sem dobila depo provero in bi mogla it po novo dozo pa nisem šla, ker imam menze po tej injekciji po 1 mesec, no zdaj jo mam že 14 dni, poleg pa stranske učinke kot so glavobol, boleči jajčniki, boleče sramne kosti,....S partnerjem pa uporabljava kondom, včasih greva tud na odmik. Če spet zanosim nebo nič narobe, ker drugo leto tak še enga planirava. Je pa res, da sem sprobala že ne vem koliko kt, ampak nobena mi ni ustrezala. Drugače pa še dojim.

clock-img

13.12.2008, 21:01

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Evo, jaz sem bila na poporodnem pregledu in mi je g. rekla tako: "Ženska je pri polnem dojenju sigurno zaščitena samo 2 meseca po porodu in nič več. Je pa od vsake posameznice odvisno, kdaj dobi m. Tko da verjeti nasvetom, da ne boš zanosil ni pametno!"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem