cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija in dojenje

clock-img

14.09.2006, 04:56

clock-img

pearl

pencil-img

426

Kdaj ste v času dojenja dobile M in ali je vaš user posted image  zavračal mleko. Baje je drugačnega okusa in se včasih zgodi, da otrok noče več vleči. Kako ste reševale ta problem?

clock-img

14.09.2006, 09:31

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

M sem po rojstvu dobila po 2m, kjub polnemu dojenju. Pri 2m, se pravi pri otrokovi starosti 3m, sem opazila, da mi noče nič jesti. Oz. je vedno lačen. Prej sva se dojila na 4h, pri M pa na 2 uri in to samo par minutk. Podem sem pa nekje prebrala, da je v času M res mleko manj kalorično in da ga je nasploh manj.

clock-img

14.09.2006, 09:36

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz več kot leto dni nisem imela menstruacije. Pa tudi ko sem jo dobila, ni mala niti prdnila. Sploh nisem imela občutka, da je kaj preštimala.
Se je pa prijateljicina hčerka sama odstavila pri desetih mesecih, ko je prvič dobila m.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

14.09.2006, 09:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem 6 mesecev samo dojila, potem pa začela z uvajanjem druge hrane. Prvo M pa sem dobila 1 leto po porodu. Pri 15 mesecih pa se zjutraj in zvečer še vedno dojiva. Nič ne kaže, da ji moje mleko ni všeč. user posted image  

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

14.09.2006, 10:14

clock-img

mika

pencil-img

6485

Pri 15 mesecih pa se zjutraj in zvečer še vedno dojiva. Nič ne kaže, da ji moje mleko ni všeč.



user posted image user posted image , Lelaval, naša je pri 1 letu skapirala, da je zizika super ninicauser posted image  in je ni spustila do enega leta in poluser posted image  in še to me je fehtala kakšne tri tedne po odstavitvi. še sedaj se razveseli zizike in jo boža, pa lupčka. Je pa pozabila zakaj jo je včasih uporabljalauser posted image .

kar se pa tiče dojenja in M, jaz nisem opazila nobene spremembe, vlekla je enako kot takrat ko nisem imela . dobila sem jo pa 3 mesece po porodu.

clock-img

14.09.2006, 10:23

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz sem dobila M sedem tednov po porodu in sem več kot 5 mesecev samo dojila brez kakšnih problemov povezanih s tem.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

15.09.2006, 22:18

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Jaz sem M dobila 11 mesecev po porodu. Ker se še vedno dojiva zvečer, sklepam, da je M nič ne moti.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

16.09.2006, 20:03

clock-img

Anonimen

M sem dobila po 11 mesecih. Dojim pa še danes.user posted image  (po21 mesecih). Drugačen okus mleka? Malemu je čisto vseeno.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.09.2006, 00:36

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Ema bo pocasi stara 13 mesecev, menstruacije pa se nimam.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

17.09.2006, 17:53

clock-img

pomarančas

pencil-img

90

Moj bo star 6 mesecev in se še polno dojiva, men. še nimam.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem