cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija ali čišča?

clock-img

23.09.2007, 23:43

clock-img

birdy

pencil-img

5352

ja, kot rečeno, je to menstruacija ali čišča? Šest tednov (točno) po porodu sem spet začela krvavet in to po tem, ko se mi je že kak teden krvavitev ustavila. Kri je sveža, rdeča, traja pa zdaj že več kot en teden in je kar močna krvavitev. Bila sem prepričana da je menstruacija, vendar malo predolgo traja. Tud znaki M so bili: lakotauser posted image , bolečina v jajčnikih... Zdaj sem vredu, samo res ne vem kaj je zdaj to.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

24.09.2007, 08:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.09.2007, 08:13

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po moje je tudi M. Če si čisto nehala krvavet, se je čišča nehala, potem si pač takoj dobila M. Jaz sem jo tudi dokaj hitro dobila, kakšen mesec po čišči user posted image

clock-img

24.09.2007, 09:25

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Verjetno je M, jaz sem jo dobila par dni po čišči.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

24.09.2007, 10:06

clock-img

ona

pencil-img

3685

Birdy,točno tako,kot si napisala se je zgodilo pri meni in sem glih bila naročena pri G za pregled!
In me je pregledala kljub krvavitviuser posted image
in rekla,da je menstruacija,pa čeprav sem dojila,sem jo dobilauser posted image ,in dojila sem potem še 19 mesecev in imela normalno vsak mesec Muser posted image
Kaj hočeš,taka je mati naravauser posted image

clock-img

26.09.2007, 19:18

clock-img

karin412

pencil-img

747

Tudi jaz sem dobila M po 5 tednih. G je rekla, da je to čisto možno in normalno, tudi če polno dojim. Imam pa tudi precej močno. Pregled so mi pa prestavili.

clock-img

30.09.2007, 10:05

clock-img

Klarita

pencil-img

1226

Enako pri meni, nekje 4 tedne po porodu je bila čišča že čist blaga, skoraj nič. Nekje 6 tednov po porodu pa spet ful krvavitev rdeča, sveža, občutek enak kot pri user posted image , napetost v jajčnikih. Tudi jaz mislim, da sem dobila nazaj user posted image . Zanima me edino kako bo naslednja, če bo spet točna, kot je bila prej.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem