cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija ?

clock-img

03.10.2005, 12:14

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190





helo...
 
mal bi mi vaše izkušnje prav prišle ....
prvo menstruacijo sem dobila točno 2 meseca nazaj....in do danes še ni druge....
Vem da je lahko zelo neredna...ampka vseeno...a toliko ???
 
Zdej bo 7 mesecev od poroda, pa dojim še vedno...Delamo pa seveda že na drugem...
Test sem naredila in je negativen...
 
Kako ste jo imele ve ?




_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

03.10.2005, 12:20

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Ej če to ni naklučje. Kako sva lahko obe dali podobno vprašanje v isti minutki.
No jaz po 8 mes dojim še trikrat na dan in ni nič. Testa pa si ne upam narest, saj ne bi šla splavit, mam pa doma že tri!!!!!!!!!!! Mož pa pravi, da še enga ne bomo imeli..user posted image user posted image  No jutri grem h ginekologinji, ker moram dat bris,  tako bom dobila določene odgovore. Držite pesti.
LP

clock-img

03.10.2005, 12:39

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

no, se bom pridružila tej debati o menstruaciji, ker sta itak obe avtorici tukaj;) jaz po 9. in pol mesecih (dojim še 3 do 4 krat na dan)  še nimam menstruacije. včasih mam že "prisluhe" in čutim brcike user posted image user posted image user posted image , pa po vsej verjetnosti user posted image  noseča nisem, ker sem bila pred kratkim pri G in je bilo vse negativno, če bi zanosila po tistem, pa bi bilo za brcike najbrž prekmalu. kaj vse lahko naredi človeška psihauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

03.10.2005, 12:55

clock-img

lex

pencil-img

6532

Se vam pridružujemuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker tud po 8 mesecih nimam normalne - sam malo rdeče hlačke in basta. Pa naj ve kdo kaj to pomeniuser posted image . Aja test je bil negativenuser posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

03.10.2005, 14:17

clock-img

maks

pencil-img

206

Se strinjam z Magi-kaj lahko psiha naredi.
Jaz menst. nisem imela skor 2 leti. Ta mesec je bilo tretjič, da jo imam. Obakrat je bila na začetku, zdaj pa na koncu in je bilo že kar stresno kaj je zdaj to, novo nosečnost pa še nimamo v planu in mi je bilo grozno hudo.Test je bil pa negativen, sam kaj ko nikoli ne veš. Imam pa včasih občutek, kot da se v trebuščku nekaj premika oz. brca, čeprav vem, da tudi, če bi bila noseča, kaj takšnega tako kmalu ni mogoče! Verjetno je bil kriv stres za zakasnelo menst., ker druzga ne more bit.user posted image user posted image

clock-img

03.10.2005, 14:48

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Jst sem dobila že drugo M po porodu, prva je prišla po 5 mesecih, druga je prišla dokaj točno(no kašn teden 10 dni zamude), dojim še 2-3x na dan...ponoči od povpraševanja(tudi do 4x), včasih nobenkrat!

clock-img

04.10.2005, 21:30

clock-img

Mojca100

pencil-img

79

Tudi naš user posted image  je star 8 mesecev, dojim še 2-3x /dan in o M ne duha ne sluha. Na 1. Aprila sem dobila rdeč madežek in je trajal 2 dni. Potem do danes nikoli več. Sem kasneje tudi test naredila - bil negativen.
Konec koncov, je pa tudi ne pogrešam ne user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem