cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija

clock-img

15.07.2010, 13:42

clock-img

Žaka

pencil-img

291

5.7 sem dobila rjavkast izcedek ki se je vlekel tam cca 4dni. zatem krvavitev,ki je močnejša kod pred porodom.ali je normalno da se tako dolgo vleče in je oblnejša? Boli me nič ne, sem pa tri mesece po porodu. Začela pa sem tudi s tabletkami.Ponavadi je dopoldne obilnejša,popoldne pa ne toliko.

clock-img

15.07.2010, 15:27

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

a si prvi mesec na KT? Ker se meni isto dogaja, ko začnem s prvo škatlo se mi krvavitev vleče več dni , včasih celo vse do naslednje M. Pušenjak mi je odgovoril, da je to čist normalno in da naj naslednjič začnem KT jemat šele 5 dan ciklusa in ne 2 kot piše v navodilih. Če se tega držim, potem nimam problemov.
Moraš pa tudi vedet, da ni nujno, da bo po porodu M ista kot pred. Celo prva M je lahko čudna.

clock-img

15.07.2010, 16:26

clock-img

Žaka

pencil-img

291

ja sem prvi mesec na tabletkah. Vzela sem jo prvi dan menstre. Aja to je to....Saj naslednjič začnem na 8 dan,tako mi je naročila ginekologinja.

clock-img

16.07.2010, 19:25

clock-img

ozzi

pencil-img

88

Pozdravljene
Zanima me kdaj se prvič po porodu pojavi minstruacija. je to po prenehanju dojenja al kdaj

clock-img

16.07.2010, 19:33

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

IZVIRNO SPOROČILO: ozzi

Pozdravljene
Zanima me kdaj se prvič po porodu pojavi minstruacija. je to po prenehanju dojenja al kdaj



Nič ni dorečeno. Jaz sme polno dojila, pa sem jo dobila 1 teden po čišči in jo nato redno imela, kljub polnemu dojenju

clock-img

16.07.2010, 19:36

clock-img

evangelie

pencil-img

310

jaz sem pa 7 m po porodu, pa je še nimam. Sicer še dojim, ampak user posted image tudi že je ostalo hrano...

clock-img

16.07.2010, 20:17

clock-img

lunka1

pencil-img

903

Jaz sem bila zadnjič konec meseca že sigurna, da sem dobila M, pa je očitno nisem (sem 4 mesece po porodu).. Sem imela dva dni zvečer le malo rdeče-rjavega izcedka in to je bilo to. Joj, kako me je zamorilo... Poleg tega sem imela (vsaj zdi se mi..) takrat manj mleka. Je pa bilo to za polno luno, ki je bila očitno precej močna, saj mi je sorodnica, ki ima tri mesece mlajšega dojenčka rekla, da je imela tudi ona ravno na polno luno manj mleka. Ampak je takrat klicala patronažno, ki ji je rekla, da je to čisto normalen pojav... user posted image  Me prav zanima, kaj bo na tokratno polno luno ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem