cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija

clock-img

09.12.2006, 10:46

clock-img

ta.nja

pencil-img

360

Živjo!

Imam dva meseca starega dojenčka, se dojiva, vendar sem včeraj dobila menstruacijo. Ali to pomeni, da mi bo zmanjkalo mleka?user posted image  Namreč zdi se mi da prsi niso več tako zelo polne kot so bile. Rada pa bi dojila vsaj še par mesecev.


Lp Tanja

clock-img

09.12.2006, 10:57

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Prihod menstruacije ne pomeni konec mleka oz. konec dojenja user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

09.12.2006, 11:36

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

user posted image  .....menstruacija nima veze z mlekom

clock-img

09.12.2006, 15:54

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz sem dobila M 7 tednov po porodu in našo normalno dojila naprej do 19 meseca starosti,tako,da se ne sekiraj,ker ni to merilo,da boš nehala dojit.Imela sem pa potem M normalno vsak mesec in seveda normalno dojilauser posted image

clock-img

09.12.2006, 17:38

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Jaz sem tudi M dobila 7 tednov po porodu, pa je bilo takrat res kake 2 do 3 dni manj mleka, ampak se potem znormalizira, tako da bo vse v redu.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem