cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

menstruacija?

clock-img

30.06.2005, 07:49

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Ali je možno da po treh mesecih polnega dojenja dobim menstruacijo???Me že ene dva dni tko čudno v trebuhu "šraufa" kot je me včasih,ko se je pripravljalo da jo dobim?Kako pa vem da ni?Da je čišča?Men je to čist isto...:zmeden2:

Hvala!!!

Anita

clock-img

30.06.2005, 07:56

clock-img

sarči

pencil-img

370

Ja je možno,jest sem jo dobila po petih mesecih,imela sem jo pred 14 dnevi,danes pa spet:hudicek::hudicek::hudicek:::grrr::grrr::grrr:

clock-img

30.06.2005, 09:23

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Mozno. :hudicek:

clock-img

30.06.2005, 15:59

clock-img

SISI25

pencil-img

729

Jaz sem jo kljub temu dobila pri 6,5 mesecih. Res pa je da sta takrat pila dosti manj mojega mleka in se tudi ni več toliko delal.

clock-img

30.06.2005, 22:29

clock-img

NENAJANI

pencil-img

922

Jaz imam isto vprašanje, vendar je moj :angel: star samo 3 tedne!!!!!!!!!:zmeden:
Pred enim tednom je bila čišča že rjava, sedaj pa se je pojavila kri!!!!!:(:(:( Čisto mi je že prenehalo teči, pa se je :hudicek: zopet pojavila ta kri!!!!
Ali je to sploh možno??????? :zmeden2: Je to menstruacija ali je čišča????? :zmeden2: Polno dojim in zato mi ni jasno kaj se dogaja!!!!!!!:ups:
HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!:((:((:((:((:((
L.P. Nena :rozica:

clock-img

30.06.2005, 22:32

clock-img

Vrtnica1

pencil-img

465

Nenajani, tudimeni se je zgodilo isto. Pa tudi ne em, ali je mogoče to že menstruacija, čeprav je ni veliko . Nimam pojma. :ups: Jaz bom počakala do pregleda pri G.
V:rozica:

clock-img

01.07.2005, 15:16

clock-img

Tricia

pencil-img

404

Tudi meni se je med čiščo vsaketoliko spet pojavila sveža kri, pa mi je patronažna rekla, da je to zato, ker premalo počivam. Ugotovila sem da je res tako...

clock-img

01.07.2005, 18:24

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Pa jets zdej res ne vem kaj to je???Mam fuuul svežo kri.a je to še vedno čišča???Pa že zdavnaj je minila...a zdej pa spet?Počivam pa res čisto nič....

clock-img

17.07.2005, 14:38

clock-img

Anonimen

Madonca, pa nas je več takih. Jaz se tudi sprašujem, ali je še čišča, ali že menstruacija, pa mali še en mesec ni star in je polno dojen!! Sem se že veselila, da je konec čišče, ker je bilo en dan vse čisto, zdaj pa spet na polno. Brezveze... :grrr:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem