cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

medico dr.sentočnikova

clock-img

20.11.2009, 08:12

clock-img

ALWAYS LARA

pencil-img

864

a je kera hodila v medico center v lj, k teli dr.sentočnikovi?
jaz sem bila v sredo na uvodnem pregledu...zaenkrat mešani občutki, me zanima kako bo vse skupaj izgledalo.

tja sem šla z napotnico in sem bila prepričana, da bo zadeva vse zastonj, vsaj kar se medicinkih zadev tiče. pa so me kuj šokiral, k je neki že za prve preglede (ekg, uz ščitnice,...) za doplačat! user posted image

< Sporočilo je popravil ALWAYS LARA -- 20.11.2009 8:14:41 >

clock-img

20.11.2009, 15:01

clock-img

marijaklara

pencil-img

42

Mož je hujšal pri njej lani, tudi na napotnico. Midva vsa se hecala, da ga na napotnico samo stehtajo, vse ostalo je treba plačat. Sej rezultati so, samo ima neke programe priplavljene in tudi če en "dodatek" ukineš, ti pripravi/ponudi drug program, ki ga je treba plačat. Je  vse v paketu in ne moreš hodit samo na tedenske kontrole in se držat diete (pred leti ko sem jaz hujšala pri njej se je delalo tako), najmanj telovadbo moraš vzet zraven.
Kar se rezultatov tiče sem pa že napisala, če se držiš njene diete, rezultati so.

Veliko uspeha ti želim.

clock-img

20.11.2009, 17:23

clock-img

ALWAYS LARA

pencil-img

864

hvala marija za odgovor. ja saj telovadba je za plačat, to bom šla, ker rabim enega da me tera. no saj v končni fazi, če bom kaj denarja tam pustila, se bom vrjetno še malo bolj prisiljena držat :)

clock-img

20.11.2009, 21:28

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: marijaklara

Mož je hujšal pri njej lani, tudi na napotnico. Midva vsa se hecala, da ga na napotnico samo stehtajo, vse ostalo je treba plačat. Sej rezultati so, samo ima neke programe priplavljene in tudi če en "dodatek" ukineš, ti pripravi/ponudi drug program, ki ga je treba plačat. Je  vse v paketu in ne moreš hodit samo na tedenske kontrole in se držat diete (pred leti ko sem jaz hujšala pri njej se je delalo tako), najmanj telovadbo moraš vzet zraven.
Kar se rezultatov tiče sem pa že napisala, če se držiš njene diete, rezultati so.

Veliko uspeha ti želim.



če se držiš kakršnekoli diete... rezultati so user posted image

Poznam nekaj ljudi, ki so pri njej shujšali, ampak kaj po koncu programa narediš s svojim življenjem in navadami... je pa spet samo v tvojih rokah.

Program CINDI je npr. zelo podoben.
Tudi izvaja se v skupinah, kjer so si sotrpini v pomoč... napoti te osebni zdravnik - pa nič ni treba doplačati. Izvaja ga večina večjih ZD. Pozanimaj se. Bistvo je enako - imaš podporo, pa program, ki ga sestavijo prehrambeni strokovnjaki in zdravniki, sotrpine s katerimi se lahko povežeš in skupaj premaguješ krizo... in končno tudi rezultate - če se držiš diete...user posted image
Po koncu si pa na istem... če greš prvo na burek in kremšnito, pa pred tv - pač proslavljaš dobro izvedeno hujšanje... si žal kmelu ponovno kandidat za CINDI ali Sentočnikovo user posted image

Jaz grem v torek na prvo srečanje CINDI programa user posted image . Javim kako bo, če katero zanima...

clock-img

22.11.2009, 14:54

clock-img

ALWAYS LARA

pencil-img

864

no jaz sem že hodila na cindi...in shujšala 7 kg. in ja točno zredila sem se nazaj zdele čez poletje...na cindi sem bila spomladi!
zato imam p anamen in bom vrjetno šla potem še na psihoterapije - kompulzivno prenajedaje, ker očitno si sama ne morm pomagat! user posted image

clock-img

22.11.2009, 16:01

clock-img

Anonimen

lara, z mano se lahko brezplačno zmeniš, pa hodiva laufat dvakrat tedensko. tu pri nas je čist raven teren. user posted image  pa še jaz bom imela izgovor, da si vzamem čas zase user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 22.11.2009 16:02:30 >

clock-img

22.11.2009, 16:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.11.2009, 08:05

clock-img

ALWAYS LARA

pencil-img

864

kind lady..pomaga psihoterapija! in ja to je tudi pri sentočnikovi!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem