cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

medenicne kosti-kdaj gredo skupaj?

clock-img

12.07.2005, 16:55

clock-img

mia-1

pencil-img

147

Hoj mene pa zanima kdaj gredo omenjene kosti po porodu skupaj oz. ce sploh se gredo kaj skupaj.Tezava pri meni se pojavlja ko zaradi razsirjene medenice ne spravim gor nobenih hlac iz casa pred nosecnostjo.Torej kdaj so pri vas sle kaj skupaj?

clock-img

12.07.2005, 17:03

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Kaj pa vem, se mi zdi, da še vedno ne čisto. Posebej zoprno mi je, ko mi včasih še tako grdo zaškrta notri in imam občutek, da se mi vse prestavi:zmeden2:.

clock-img

14.07.2005, 22:18

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Meni pol leta po porodu še vedno manjka na hlačah kak gumb več..Vrjetno ne grejo nikoli čisto skupaj, tako kot so bile prej..Vem pa ne

clock-img

15.07.2005, 09:39

clock-img

babsie

pencil-img

22

jaz dva meseca po porodu že veselo nosim stare hlače. Se mi je pa dosti nabralo na riti, ampak očitno sem bila prej res navajena na "brez blazinic".

clock-img

17.07.2005, 16:12

clock-img

Anonimen

Jaz imam še vedno občasno kar precejšnje bolečine v trtici kot posledica razmaknjenih med. kosti. Menda da ne bo nikoli boljše :zmeden2:

clock-img

20.07.2005, 16:42

clock-img

SU

pencil-img

919

Pravijo, da potrebuje telo toliko časa, da "pride k sebi" nazaj, kolikor traja nosečnost...torej 9 mesecev. Baje pa nikoli ni popolnoma enkao kot prej. Tudi ja se ubadam s tem, polege tega, da so na bokih še dodatne "blazinice"...:grrr: LP, Saša

clock-img

21.07.2005, 12:31

clock-img

lucios

pencil-img

50

Hmmm, kaj pa vem, jaz sem v roku slabih dveh mesecev spravila gor hlače izpred nosečnosti, pa sem nosila dvojčke. Mogoče je tudi pomembno to, koliko si se zredila med nosečnostjo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem