cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mešanje aptamila in comformila...

clock-img

14.05.2006, 17:14

clock-img

mojčika

pencil-img

2406

A ima katera izkušnje z mešanjem, sama si ne upam menjati mleka, saj smo si enkrat že naredili pravega hudiča, jo je še bolj zvijalo, kar je že ne dosti. Je katera mešala ta dva mleka in kakšen je bil učinek, je bilo kaj manj krčev. Naša deklica se zaradi krčev vsak dan tudi prebuja, zato se zbujamo že na dve uri. Zanima me tudi kakršen koli drug nasvet okrog adaptiranih mlek, saj nimam niti kapljice svojega.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

clock-img

14.05.2006, 17:21

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Moj mali comformila ni maral (pa se niti ne čudim, saj je smrdel kot prežgano mleko). Sem sprobala vse živo... Na koncu smo pristali na Bebi pre, ki jo je super prenašal.

Dveh vrst mleka naj se pa (po besedah naše pediatrinje) ne bi mešalo.

LP Tina

clock-img

14.05.2006, 17:55

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Pri nas smo mešali aptamil in comformil in so krčki skoraj izginili, pomagalo je tudi pri zaprtju. Mešaš ju lahko v poljubnem razmerju. Najprej zmešaj eno merico nato pa  po potrebi povečuj delež comformila.  Uporabljali pa smo tudi Bebo.

clock-img

14.05.2006, 18:13

clock-img

Anonimen

jaz sem skozi mešala pol pol, pa je bilo super.

clock-img

14.05.2006, 21:02

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

tudi jaz sem mesala ta dva mleka brez problema... no na koncu (po 3 mesecih) smo pristali na Bebi, ker mu ne Aptamil ne Comformil ni vec odgovarjal

lahko mesas brez skrbi

_____________________________

Mami, pika moja!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem