cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mater sem jezna...

clock-img

29.11.2005, 18:39

clock-img

mama76

pencil-img

182

Včeraj sem z lahkoto preživela vodni dan, danes imam beljakovine in sem za kosilo špinačo+2kuhani jajci za večerjo pa naj bi mali jogurt in veste kaj sem zdaj pojedla celooooo čokoladouser posted image , pa saj ne morem verjet no kar privoščite si me in me "malo"napiz...upam, da bo jutri bolje! 

clock-img

29.11.2005, 18:44

clock-img

Anonimen

Brez zamere... sam se mi zdi da mal premalo ješ.... Sploh pa po vodnem dnevu...

Tista špinača in jajci pa jogurt to meni ni ravno normalno... niti za dieto ne... sploh pa ne za 90-dnevno.

Jaz sem na beljakovinski dan vedno fuuuul jedla meseka pa solate.

Sicer pa... zarad ene čokolade se še ne boš zredila..... ne se obremenjevat ker nima smisla...... sam slabe volje boš... Danes še pojej kakšen kos kruha (al pa jogurt) jutr pa normalno naprej... pa ne premalo, ker potem ne boš zdržala.

clock-img

29.11.2005, 18:51

clock-img

mama76

pencil-img

182

Ej ti pa znaš potolažit človeka,res hvala sem mislila,da me bo katera že v štartu napi..., kaj res misliš, da premalo jem?Meni se ne zdi tako, ker grem dol samo po 0,5kg na teden, zdaj po tej čokoladi pa res ne upam še kaj pojest, drugače si pa res prijazna zatouser posted image  za tebe

clock-img

29.11.2005, 18:54

clock-img

Anonimen

Lej... če greš 0.5 kg dol na teden je to več kot dovolj... več bi bilo že slabo za telo... počasi pa ziher....

Ker če boš premalo jedla... boš lačna...... in ko boš lačna boš razmišljala samo o hrani... in bolj boš razmišljala bolj boš zluštana,..... bolj boš grešila s čokoladami in tem.....

Nima smisla samo sebe stradat. Če se boš držala predpisanega jedilnika boš shujšala.

clock-img

29.11.2005, 18:57

clock-img

mama76

pencil-img

182

Hvala za nasvet, sporočim kako napredujem!

clock-img

29.11.2005, 19:05

clock-img

total

pencil-img

4453

Kaj se sekiraš,si se pač malo nagradila z čokoladouser posted image ,pridno hujšaj še naprej.

clock-img

29.11.2005, 19:21

clock-img

Anonimen

V tolažbo: mene so vodni dnevi tudi vedno tako zlakotnili, da sem se potem prenažirala. Zdaj naj bi imela zadnjega, pojutrrišnjem, in močno razmišljam, če se  mi sploh izplača. Ker potem res vse notri prinesem, pa še kaj zraven.

clock-img

30.11.2005, 08:41

clock-img

Anonimen

a je katera probala hujšat tako, da je manj jedla??

dejansko vse normalno, razen sladkarij, sam pol manj kot drugače??

jaz bi se ful rada znebila kakšnih 6 kg in sem razmišljala,da bi to raj tako nardila kot pa s kakšno dieto.. a vam je ratalo?!?!

drugače sem pa to ločevalno dieto mela pred kakšnim letom in pol.. v 14 dneh sem shujšala 8 kg.. sam sem potem v enem letu dobila nazaj..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem