cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mastitis

clock-img

16.11.2005, 10:13

clock-img

Anonimen

prijateljica je rodila pred enim mesecem. dojenje jima ni steklo. kar naprej se ji ponavlja mastitis. že nekajkrat je šla nazaj v porodnišnico z vročino. kar naprej je na antibiotikih, torej tudi tisto malo mleka, kar si ga po velikih mukah (saj tako pravi) izčrpa ne more uporabit, tako da je fantek več ali manj že skoz na umetnem mleku. mali seveda, navajen stekleničke, tudi noče več jest na dojki, na žalostuser posted image
zanima pa jo kaj naj naredi, da bi ji mleko presahnilo. sama sem tukaj brala, nekaj v vezi z zeljem, ampak ne vem kaj narediš z nim.
a lahko katera pomaga?

hvala

clock-img

16.11.2005, 10:15

clock-img

pika_b

pencil-img

414

pozdravljena,

jaz sicer te težave nisem imela, sem pa slišala, da pomaga, če si na prsi daš orehove liste. To bi naj pomagalo. Kolegica poskusila, baje drži.

Sicer pa ti lahko G napiše recept za tablete, ki preprečujejo nastajanje mleka!!

lp

clock-img

16.11.2005, 10:16

clock-img

Anonimen

ja sveže liste zelja naj da na prsi...lahko kr v modrc. pol če črpa nej neha, oz če jo bo tiščal nej si sčrpa samo tolk da jo ne bo več tišal. lahko pa gre tut do svoje G in ji predpiše neka zdravila ki zaustavjo tvorbo mleka.

clock-img

16.11.2005, 13:24

clock-img

urška

pencil-img

3136

sem šla v lekarno vprašat, če obstajajo kakšne teblete za prenehanje mleka, pa so mi rekle ženske, da ne vejouser posted image , da bi bilo kej takega, da pa nej vpraša kr splošnega zdravnika, tko da vemuser posted image ; se vem pa zahvaljuje in bo zdej probala z zeljem

clock-img

16.11.2005, 22:42

clock-img

sonjaka

pencil-img

155

Tablete se imenujejo Bromegon, ampak jih G neradi predpisujejo.
Tudi če je antibiotike ob mastitisu, mleko otroček lahko pije.
Drugače pa naj počne kot je rekla Lara - izčrpa smo toliko, da začuti oljšanje in mleko bo počasi presahnilo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem