cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mastitis

clock-img

12.10.2009, 09:02

clock-img

frutolina

pencil-img

766

Trese me, vročino mam 38, rdeč flek, dojka sicer ni tako trda a me boli....mastitis? Kam naj grem, k ginekologu, k osebnemu zdravniku? Tak sem slabo da sploh ne morem razmišljat, pa še mali mi je bolan.
Hvala

clock-img

12.10.2009, 09:09

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

takoj pojdi k osebnemu. Dobila boš AB, ampak boš lahko dojila nemoteno.

clock-img

12.10.2009, 09:16

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

koliko si pa po porodu?
pri meni se je to tresenje in vročina, ter trde dojke pojavile 5 dni po porodu. In sem šla v porodnišnico, kjer sem dobila inekciji in antibiotike, zdravnik mi je pa svetoval, da moram pristavljat čimveč, v 1 tednu se je vse uredilo

clock-img

12.10.2009, 09:19

clock-img

Tanja_

pencil-img

3761

Jst nisem bla sposobna it. Sem poklicala, mož je šel pa po recept in antibiotik. Tamalo sem si dala kar v posteljo in sem jo ves čas ko ni spala pristavljala, pa pod vročo vodo sem si bulo masirala pa je šla v ene 3 dneh. Pa obvezno vzemi Lekadol ali Daleron, da ti vročina pade, preden antibiotik prime, ker sem na MONu prebrala, da ti zaradi vročine lahko upade količina mleka.

clock-img

12.10.2009, 09:20

clock-img

Tanja_

pencil-img

3761

aja, klicala sem osebno zdravnico.

clock-img

12.10.2009, 11:08

clock-img

zmajama

pencil-img

143

takoj k osebnem zdravniku. Pa vročino zbijat. Če imaš termofor, si noter nalij vročo vodo pa ga daj na dojko. pa otroka čimvečkrat pristavljat. Jaz sem cel dan čakala preden sem se spravla k zdravniku (šla sem ob štirih zjutraj k dežurnemu z 40 vročine), pa sem imela pol s***, sem morala bit 5 dni v bolnici, pa so me filali z dvojnimi antibiotiki pa še za vročino zbijat.

clock-img

12.10.2009, 13:27

clock-img

veronikab

pencil-img

1172

frutolina upam, da čimprej porihtaš zadevo in se pozdraviš user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

clock-img

12.10.2009, 23:24

clock-img

frutolina

pencil-img

766

Tokom dneva nisem uspela prit do zdravnika (dopoldan letala po bolnici zaradi malega, popoldan iskala kartoteko in gruntala kdo sploh je moj OZ??),zato sem šla zdaj zvečer do dežurnega (popoldne sem namreč dobla vročinio 39 in mi jo je lekadol zbil komaj po dveh urah na 37,5 user posted image . Zdaj mam AB Zinnat, ono zadevo za vpih na nos in lekadol. Samo upam da bo delovalo vse skup,ker sem kot da bi me tovornjak povozil user posted image

HVALA VAM vsem!! user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem