cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

masazna rokavica

clock-img

15.09.2009, 12:38

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Rabim nasvet - kje kupiti neke rokavice za masazo proti celulitu? Potrebujem za darilo.
Spomnim se, da so bile nekja casa nazaj (leta user posted image ) neke zelene, morda od afrodite user posted image Skratka, zadeva naj bi pomagala pri prekrvavitvi, odpravi celulita,... Hvala.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

15.09.2009, 17:37

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Pomojem v vsaki drogeriji zraven izdelkov proti celulitu.
Lahko si pa omisliš kej bolj sofisticiranega - tole sem jst opazila na TV user posted image http://www.topshop.si/relax_tone_masazni_aparat-83025-p.html?ils=36&srcint=ts_search


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

15.09.2009, 18:08

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Kati, dobr ti tole opazujes na TVuser posted image

MA ne, zelja je prav neka rokavica za anticelulit. Pa sem mislila, da ima kdo kaksne izkusnje in zna svetovat, kaj bi lahko kupila..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

15.09.2009, 18:40

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

http://www.lovecnacene.si/aparati-za-masazo-telesa-masazna-rokavica-iz-sisala-in-bombaza-martini/m/934327/

neki tazga sem jaz dobila v šparu, sam nisem vedla, da je to za celulit :-)

clock-img

15.09.2009, 18:45

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem