cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

malo sfaljena tema

clock-img

27.10.2007, 08:11

clock-img

miškot

pencil-img

124

a če si na porodniški si upravičen do regresa? Pri nas je v dveh kosih - junij in december. Junijskega sem dobila, sam takrat sm bila še v službi. Zdej me pa zanima, če dobim tut decembrski kos. A ma katera izkušnje?

clock-img

27.10.2007, 08:16

clock-img

Nenya

pencil-img

887

Jaz sem ga dobivala, ne vem pa, če ni odvisno od delodajalca, z mojo šefico smo se poznali in ni bilo problema.
Upam, da ga tudi ti dobiš, pride prav.


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

clock-img

27.10.2007, 08:30

clock-img

Enolla

pencil-img

900

Ali dobiste regres v dveh kosih? Če ja potem si do njega upravičena seveda? Ravno tako do tistega za naslednje leto - pravica do regresa je "vezana" na pravico do dopusta. Če pa sprašuješ za božičnico oz. 13. plačo pa ni nujno - nekatera podjetja tega sploh ne izplačujejo recimo.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

clock-img

27.10.2007, 09:24

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Jaz sem ga dobivala, ne vem pa, če ni odvisno od delodajalca, z mojo šefico smo se poznali in ni bilo problema.


user posted image Do izplačila regresa si upravičena v vsakem primeru, saj je vezan na pravico do letnega dopusta.

clock-img

29.10.2007, 15:24

clock-img

jinksy

pencil-img

76

Kolk je meni znano ti regres pripada tudi ko si na porodniški, vsaj na naši firmi ga izplačujejo. Mi dobimo celo božičnico, samo tista, ki je na porodniški dobi pač sam za tiste mesece ko je delala. Ne vem kak, ampak oni to nekak preračunajo tako da se pri božičnici pozna, regres pa so dobile vse normalno kot takrat ko so delale.

clock-img

02.11.2007, 20:40

clock-img

alja01

pencil-img

226

Dobiš, dobiš,user posted image če si le za nedoločen čas ti ziher vse pripada. Pa veselo zapravljanje.user posted image

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

02.11.2007, 20:43

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: miškot

a če si na porodniški si upravičen do regresa?



Ja. Če imaš odločbo o letnem dopustu, ti pripada tudi regres user posted image

clock-img

02.11.2007, 21:06

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

IZVIRNO SPOROČILO: alja01

Dobiš, dobiš,user posted image če si le za nedoločen čas ti ziher vse pripada. Pa veselo zapravljanje.user posted image


Ne, regres ni odvisen od tega za kakšen čas trajanja je sklenjena pogodba o zaposlitvi, pač pa od pravice do LD. Tudi če ima pravico samo do sorazmernega dela LD, ima pravico do sorazmernega dela regresa.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem