cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

majice za dojenje

clock-img

29.12.2008, 11:39

clock-img

chezAnA

pencil-img

446

Živjo.
Saj ne vem, če sem tole prav objavila, mogoče pa jo vseeno okuser posted image
Dobili smo drugo dete in z novim doječim članom sem se ponovno spomnila, kako zoprno zna biti dojenje v javnosti, zunaj, na kakšnem prepišnem kraju, ko ti piha po trebuhu in ledvicah ... in sem šla gledat, kako bi dobila kakšne majice za dojenje. Našla sem samo dvojne ponudnike(strojan in Tamara), oboji imajo enak model, ki mi pa ne ustreza.
Zdaj pa me zanima, če katera ve, kako je s ponudbo oblek za dojenje v sosednjih državah (Avstrija, Hrvaška). Se da to dobiti,  pa kje? Saj bi pogledala sama, pa hrvaščine in nemščine ne rezumem dovolj in se v poplavi strani na googlu kar zgubim.user posted image
Hvala že vnaprej vsaki, ki bo dala kakšno idejo.
Anauser posted image

clock-img

29.12.2008, 11:43

clock-img

ada2

pencil-img

7402

jaz sem jih nabavila kar v h&m. sicer so mi zgoraj pri vratu malo preveč odprte, ampak se navadiš tudi na dekolteuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

29.12.2008, 12:42

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Chezana, na Hr so cene približno iste kot v Slo. (okoli 200 kn, kar bi bilo malo pod 30e)

Punce full hvalijo te Strojanove majce, jaz je sicer nisem imela.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

29.12.2008, 13:02

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

Pokliči v trgovino Popek, če jih imajo. Jaz sem bila nekaj časa njihov pokusni zajčekuser posted image . Modeli so različni za cene pa žal nevem.
http://www.trgovinapopek.com/

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

29.12.2008, 14:02

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Popek je čisto predrag. Poglej v hm, so dobre majice za nizko ceno.

clock-img

02.01.2009, 15:28

clock-img

pikolina66

pencil-img

110

mislim da lahko tudi pri quelle ali neckermannu naročiš

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem