cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

maj 2011

clock-img

16.07.2010, 13:50

clock-img

dory

pencil-img

8852

torej mamo že kakšno srečko za drugo leto? jaz se poročim v mesecu maju :)

clock-img

16.07.2010, 14:08

clock-img

enax

pencil-img

3

Jaz se tudi poročim drugo leto v maju:)user posted image

clock-img

16.07.2010, 14:55

clock-img

dory

pencil-img

8852

lepo :)

kdaj boš začela s pripravami in organizacijo? oz.kakšno poroko si želiš?

clock-img

16.07.2010, 15:17

clock-img

enax

pencil-img

3

Midva si želiva čisto preprosto poroko,brez kakega pompa,bolj piknik varijanto.Zdaj sem počasi začela mal prebirati forume,da dobim kako fajn idejo.Poročila bi se na kakem dvorcu,gradu v prisotnosti najožjih(cca 10) sorodnikov.Potem pa bi naredili nekje(kaka lovska koča ali kaj podobnega)en fajn piknik za ostalo žlahto.Preprosto,brez kakšne finese.
Problem nama dela kraj civilne poroke,..zaenkrat mi še nič ne "sede".....ali je tam gužva(obredi se opravljajo kot po tekočem traku),ali je preveč fino,ali....ma še sama ne veva...Malo sva ciljala na grad Dobrovo v Goriških Brdah.Se je mogoče kdo tam že poročil in mi lahko da kako informacijo o tem kraju?
Pa ti?Že imaš kako zamisel?Kateri kraj,datum sta si izbrala?Najin je 28.5.

clock-img

16.07.2010, 16:18

clock-img

fevzy

pencil-img

18

Tudi jaz sem 21.5. 2011. Letos se nama ne izzide je pa tako več časa za načrtovanjeuser posted image . Rezervirano imava že gostišče, ansambel in fotografa. user posted image

clock-img

16.07.2010, 17:20

clock-img

enax

pencil-img

3

o fevzy,kako lepo....sta pa pridna,da imata že tolk rezerviranouser posted image

clock-img

16.07.2010, 18:31

clock-img

fevzy

pencil-img

18

Sprva sva se mislila poročit letos junija pa niso bili muzikanti in gostišče na isti datum prosti pol sva se pa odločla kar za drugo leto in kar rezervirala oboje hkrati pol pa še kar fotografa. Tako da so lahko rečem taglavne tri stvari zdaj rezervirane. Kar ena skrb manj. Ostalo pa počasi tako da bo. Pa kaj ko je tu že druga polovica julija.

clock-img

16.07.2010, 18:33

clock-img

dory

pencil-img

8852

no najin datum je 14.05...tudi midva si ne želiva nekega pompa...zadnjič sem ravno tukaj dobila idejo...rada bi poroko in pogostitev obenem na enem mestu...grad mokrice...oz temu podobna varianta...moram malo počekirat kaj in kako...v bistvu je to skoraj še eno leto, ampak z rezervacijami pa vemo kako je...tko da bo treba počasi v akcijo :)

zato sem tudi odprla tole temo...da malo poklepetamo v tej smeri kaj in kako :)

clock-img

16.07.2010, 18:49

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

OOO, dory, full lepo. Vso srečo ti želim, ker si jo (končno) zaslužiš!!! Sem prav prijetno presenečena.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

16.07.2010, 18:53

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

Check! user posted image

POROČNE OBLEKE

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

18.07.2010, 22:04

clock-img

sajablue

pencil-img

46

tudi jaz se poročim drugo leto maja.... bolj natančno 14 maj :) 

clock-img

19.07.2010, 16:13

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

OOO, dory, full lepo. Vso srečo ti želim, ker si jo (končno) zaslužiš!!! Sem prav prijetno presenečena.




hvala ti user posted image

clock-img

19.07.2010, 16:14

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: sajablue

tudi jaz se poročim drugo leto maja.... bolj natančno 14 maj :) 




glede na to,da imava isti datum...že kaj poizvedujeta, pripravljata, organizirata?

jaz sem poslala povpraševanje pa so me hitro opozorili,da moram čimprej potrdit,če želim imeti pri njih, ker sta maj in junij zelo zasedena meseca....tko da bo potrebno hitro reagirat :)

clock-img

21.07.2010, 10:00

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

ojla
se opravičujem, ker se vmešavam, sem pa nevesta iz maja 2010 user posted image
prodam nekaj stvari za poroko, če katero kaj zanima - no, prodam, sam da bo za kako mrzlo pivo, ko je tako vroče, ne nameravam obogatet
vse novo, nerabljeno, razen oblekice - naša je bila v njej par ur - civilni obred, za cerkvenega sem jo preoblekla že

http://www.mojalbum.com/za-poroko/vse-za-poroko

tole bo to

clock-img

31.07.2010, 08:08

clock-img

malilump

pencil-img

432

Jaz skoraj spadam v maj (30.4.2011). Bo pa samo civilna, ker mama niso bili pridni z zakramenti user posted image

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013

clock-img

31.07.2010, 08:59

clock-img

malilump

pencil-img

432

user posted image

Prvotno sem mislila biti oblečena v eno obleko, ki bi jo potem še nosila (torej ne poročno). Potem sem pa videla tole in začela brskati za poročnimi oblekami. Tako da jo bom najbrž kar imela. user posted image

Pri nas so zelo drage (vsaj kar sem gledala), izposoja mi je pa nesmiselna, ker za to ceno dobiš novo in svojo. Imajo pa npr. v Ameriki zelo poceni, tako da bo moja najbrž iz tam.

Priprav nekih hudih ne bo, za letos je dovolj že to, da sva se odločila za poroko user posted image



< Sporočilo je popravil malilump -- 31.7.2010 9:00:29 >


_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013

clock-img

31.07.2010, 22:12

clock-img

yyyyxxx

pencil-img

7

Pozdravljene, vidim da vas vse po vrsti zelo skrbi, če smem malo priporočati poznam zelo dobro gostišče v katerem priravijo imenitne cateringe, poroke ali piknike, preprosto rečeno za vse okuse več si lahko ogledate na njihovi fen strani na facebooku (restavracija mozart). Prav je da vas malo skrbi in da hitite z rezervacijami.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem