cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mačke vitamini :)

clock-img

07.10.2006, 08:53

clock-img

dory

pencil-img

8852

Dones so na programu vitamini in ktera jih bo spelala tko kot se zagre, bo ucinek toliko boljsi, saj je danes polna lunca in toliko vecji efekt...jst sem si zadala sicer da bom na vodi, ce bo pa prehudo, bom pa mal sadja zraven :)

clock-img

07.10.2006, 09:43

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

Jas vas sicer spremljam vsak dan, oglašam pa se danes prvič. Sama sem 11 dni za vami in moje stnje do sedaj je -5,3Kg. Imam pa eno uprašanje glede vodnega dne, ki ga imam sicer šele v ponedeljek.Glede na to da je danes pouna luna in bom cel dan v muvingu, bi vodni dan imela kar danes, jutri pa bi normalno nadaljevala s OH. A mogoče katera ve v čem je fora, da mora bit vodni dan vedno po vitaminskem, sledil pa naj bi mu proteinski dan?
Za odgovore se vam zahvaljujem, vsem skupaj pa želim lep sončen jesenski dan.

clock-img

07.10.2006, 12:42

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jst ne vem v cem je fora, ampak zase vem,da si tko vodne dni ( ki jih prakticno ni,razen v primeru grozne trmeuser posted image ) kot sadne dni programiram sama...jst ne jem po predvidenih dnevih ampak jem tisto,kar mi dolocen dan pase...strikno pazim,da delim...sadne dni si delam ponavad na lunce,ko je efekt najboljsi :)

clock-img

08.10.2006, 00:15

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

oj,jaz samo javljam ,da se mspet zamočila na polni črtiuser posted image user posted image user posted image .Mislim,da komentar ni potrebenuser posted image user posted image

_____________________________


clock-img

08.10.2006, 23:18

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla,

moj vitaminski je bil do sedmih zvečer striktno po planu - potem sem imela pa dekliščino user posted image  seveda so me punce precej izmučile, tak da so bili moji vitamini zato bolj alkoholne sorte. Kaj češ, tud to je treba skozi dat user posted image

clock-img

08.10.2006, 23:25

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

ja,katis ,res je ti vitamini(alkoholni)ti zdaj res ne bodo škodili zato kar brez slabe vesti.Kdaj se že poročiš?Zdaj v soboto?
lp,maruša


_____________________________


clock-img

08.10.2006, 23:29

clock-img

katis

pencil-img

975

21.10.
Zdaj tak hitro teče. da je že manj kot 14 dni.
Pa že komaj čakam...user posted image ...ta teden bo še huda gužva, ta zadn teden bomo pa 'počival'user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem