cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Se mi kera pridruži....

clock-img

10.07.2006, 17:41

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Meni se zdi lepe oz. za v kopalke lepe fajn naslov teme. Se vse strinjate?

clock-img

10.07.2006, 18:10

clock-img

Elektra

pencil-img

2

Res je Lianna, vendar kot sama praviš način je dober, ne odrekaš se hrani in lahko ješ čokolado in čokoladne šejke user posted image  (Kar je super zame, ki sem odvisna od čokolade)

Ja meni se zdi dober naslov teme.

clock-img

11.07.2006, 13:49

clock-img

gaja*

pencil-img

931

za v kopalke lepe :) bi bil dober naslov user posted image user posted image user posted image user posted image
Ga bo katera odprla? Če se strinjate user posted image

No, jaz sem danes na sadju in mi gre kar dobro, zaenkrat user posted image Ker sem prejšnje dni imela malo preveč grehov, sem tudi včeraj preživela sadni dan. Mi je kar minilo in ni bilo preveč težko. Tudi danes mi kar gre, čeprav še sploh nisem pojedla ne vem kaj sadja? Upam, da me popoldne ne bo preveč matralouser posted image

Lp


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

clock-img

11.07.2006, 20:11

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. No jst sm pa danes na vodi. Ker naj bi se hujšalo z luno sem se odločila, da bom malo na vodici. No jutri pa sadni dan. Mi pa danes ni noben problem, sploh nism lačna. Upam da bo jutri tudi vredu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem