cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mojega sončka ni več!!!

clock-img

27.06.2006, 22:26

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Nepredstavljiva bolečina. user posted image user posted image user posted image   Iskreno sožalje...

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

27.06.2006, 22:53

clock-img

sovica3

pencil-img

121

Dragi mmiro in tvoja žena!

Žal še predobro vem kako je to, če izgubiš svojega težko pričakovanega otročka, da veš, da ga tvoje dlani nikdar ne bodo božale... Sočustvujem z vama... Vidva se pa ne odtujita, ampak v nesreči še bolj povežita... Čas bo vsaj malo ustavil krvavitev iz rane... Pa ne sprašuj se zakaj je moglo do tega priti, pa ne obsojaj ginekologinje, mogoče v dani situaciji ni vedela, kako odreagirati... Ne jezi se, stojta si ob strani... Saj bo... Iskreno sožalje, predvsem se pa izjokaj... user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.06.2006, 22:54

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

user posted image user posted image ISKRENE SOŽALJE

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

28.06.2006, 00:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

user posted image user posted image user posted image user posted image  Res grozno. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne znam si predstavljat tako krute stvari. user posted image user posted image user posted image user posted image  Bodita močna in v podporo drug drugemu.
Iskreno sožalje. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.06.2006, 08:01

clock-img

diva 4

pencil-img

1199

Iskreno sožalje user posted image .

clock-img

28.06.2006, 08:02

clock-img

KBM

pencil-img

4744

user posted image user posted image user posted image Tudi od nad treh iskreno sožalje,tudi za vaju bo enkrat sonce sreče in veselja posijalo - držita se in ne obupat!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

28.06.2006, 08:35

clock-img

simone

pencil-img

148

iskreno sožaljeuser posted image .

clock-img

28.06.2006, 09:05

clock-img

Jana4

pencil-img

135

user posted image  Iskreno sožalje user posted image  
Sploh si ne morem predstavljati bolečine ki jo doživljata. user posted image user posted image

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

clock-img

28.06.2006, 09:17

clock-img

srki

pencil-img

9222

Sožalje vsem vam in srčno upam, da bo tudi za vaju posijal tisti žarek sreče in bodo grdi spomini ostali nekje zadaj....Bodita pogumna in si bodita v oporo!

clock-img

28.06.2006, 09:18

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Moje sožalje. user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.06.2006, 14:29

clock-img

Anonimen

Sožalje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.06.2006, 16:16

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

28.06.2006, 23:16

clock-img

milla

pencil-img

116

Iskreno sožalje user posted image  user posted image .

clock-img

28.06.2006, 23:41

clock-img

Anonimen

Zelo zelo hudo mi je za vaju in vajinega sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sama sem pred kratkim rodila, zato vem kako zelo hudo vama mora biti, predvsem pa stoj ob strani svoji ženi. Vem, da je tebi fuuuul hudo, a njej je še huje, saj ga je nosila 9 mesecev, čutila je brcike, zdaj pa tega ni več. Stoj ji ob strani, bodi prijazen do nje, naj vaju ta bolečina poveže, ne dovolita si, da se zato odtujita kot nekateri pari, kar se zaradi neizmerne žalosti lahko hitro zgodi.

Vzemita si čas zase, za žalovanje, zelo zelo hudo bo a vedno je upanje...

Jaz vama želim veliko veliko moči za obdobje, ki ga preživljata.

Žalostna sem z vama user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

30.06.2006, 09:01

clock-img

Anonimen

Moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image

clock-img

30.06.2006, 10:19

clock-img

Klara-1

pencil-img

202

Sozalje user posted image

clock-img

30.06.2006, 13:50

clock-img

Anonimen

Sožalje user posted image user posted image user posted image

user posted image

clock-img

02.07.2006, 18:58

clock-img

mammy26

pencil-img

634

SOŽALJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.07.2006, 14:15

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Žalostno.... moje sožalje... user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne razumem pa G., ki se lahko tako hladno odzovejo na nepričakovan, žalostni dogodek. Sedaj si morata stati ob strani in drug drugega tolažiti... Res, mi je zelo žal za vajinega sončka.... user posted image user posted image  

clock-img

03.07.2006, 15:17

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Zelo hudo mi je za vaju, upam, pa da bo tudi vama kmalu posijalo novo sončece,ki ba varoval angelček iz nebes.

Sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.07.2006, 10:37

clock-img

Mojca20

pencil-img

1268

Zelo, zelo mi je žal in sočustvujem z vamauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.07.2006, 12:22

clock-img

lu155

pencil-img

285

sožalje za vaju....stojita si ob strani saj se bosta le tako opomogla

po dežju vedno sonček sije...

glede G sem pa brez beseduser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lu155 -- 20.7.2006 12:23:10 >


_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem