cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Post Bombe

  
clock-img

02.08.2006, 07:32

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo bombice, tudi jst že nazaj z dopustauser posted image  
ČESTITAM KATIS IN PEGICAuser posted image user posted image user posted image FUL SEM VESELA ZA VAS

s svojim stanjem oz stanjem kg sm kar zadovoljna glede na to kolku smo jedli na morju ...ker imam lih prve dneve user posted image  še ne vem točno kolku sm pridelala, trenutno je +2kg, upam da je vsaj za 1kg kriva user posted image , vsaj ponavadi je blo takouser posted image bom še sporočila kako je
tudi jst se vam pridružim 1/9, sm si kar dobro začrtala pot, upam da mi jo uspe prehoditiuser posted image  zamislila sm si kombinacijo diete in fitnesa z aerobiko, upam da dobim družbo za v fitnes, v najslabšem primeru bom pa sama hodila, vsaj upam

no se slišimo kmalu, uživajte

clock-img

02.08.2006, 07:35

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

njelci, od kod pa si?? JAz tudi zabim družbo za razgibavanjeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

02.08.2006, 09:04

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Madonca me jezi - sem zjutraj napisala že cel roman, pa me je vrglo venuser posted image

Torej - danes je 3. dan novega začetka zame (OH) in so na spordeu špageti s paradižnikom, zvečer pa ali malinova rezina ali pa pomarančna tortauser posted image . Se mi že dva dni sanja o njej..

No ja, počutje OK, samo zebe me ful (dež, pa verjetno že tud hujšam, jeeeuser posted image ).

Je pa prav lepo zalaufat forum pa vidit, da vas je spet mal več gor. Prav fajnuser posted image  Super ste punce...

Lep dan vsem

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

02.08.2006, 09:45

clock-img

njelci

pencil-img

283

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

njelci, od kod pa si?? JAz tudi zabim družbo za razgibavanjeuser posted image



jst sm iz ajdovščine, na fitnes pa bi hodila al v ajdovščino al pa v novo gorico...iz kje pa si ti?

clock-img

02.08.2006, 10:03

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

eh, nič ne bo.....jaz sem iz okolice Vrhnikeuser posted image škoda

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

02.08.2006, 10:33

clock-img

njelci

pencil-img

283

ja škoda ja...user posted image jst sm pa upala da bom dobila družbouser posted image

clock-img

02.08.2006, 15:44

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Hejla! Jaz mam danes tudi 3.dan in OH dan in sem se zjutraj tehtala in mam 0,5 kg manj. Moj dragi pa kr 1,7 kg manj...madonca sem mu fauš. Sej sem vedla da bo njemu šlo ful hitro dol, ker je pač moški in samo pomisli na dieto in ma že kako kilo manj...no jaz se morem pa mal bolj potrudit.
Morem rečt pa da mi je zdej kr lažje kuhat, ker vem da se boma podpirala en druzga.

Z: kavica + banana (je minlo več kot 2 ure vmes)
M: lubenica
K: testenine s paradižnikovo omako (bolj malo je je blo, ker mam rajš bolj suhe testenine)
M: kavica
V: še ne vem...meni je najhujši ta OH dan! Prav gotovo pa bo rebra čokolade.
No mogoče zdej ko še dragi hujša, da se bo on spomnu kaj boma jedla ob večerih...on je za sladkarije vedno prvi v vrsti user posted image

Če se bom ker dan kaj zmotla, mi prosim povejte...da ne bom v naslednjem tednu spet zaribala user posted image

Čau
Pegica

clock-img

03.08.2006, 09:22

clock-img

katis

pencil-img

975

jutro!

pegica, super vama gre - to bo krasno, ker bosta skupaj glede kuhe. Glede idej je lažje, pa še tistega ni, da vedno razmišljaš, ja kaj mu naj pa še zraven skuham, da bo tudi zanj OK... moj pravi, da bo jedel zraven meneuser posted image  , če bo pa lačen, bo pa kak kos kruha pojedel...pa ko imamo meso, ga bomo več skuhali, še za kak naslednji dan...

Sicer sem pa danes na Vitaminskem dnevu (jabolka, nektarine, morada ananas...za kosilo pa bučke user posted image  in pradižnikova solata)

...Kaj pa ostale bombice? Kako ste kaj? Vidim, da ste po večini že nazaj z morja. Verjetno ste blestele letos v kopalkah kaj?... Uživajte!



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

03.08.2006, 19:04

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

živjo punce
po dolgem času se tud jaz javljam,da samo povem ,kako sem važnauser posted image user posted image user posted image .Namreč ,odkatr smo  bombice nehale uradno hujšati ,sem jaz otresla še 5 kg in to brez posebnega ločevanja-samo sladkarije sem čist ukinila.1.9. pa tud jaz začnem novo rundo ,ker bi rada stopila še 7 kg.Upam da nam uspe.


_____________________________


clock-img

04.08.2006, 07:37

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutro!

opa marusa, tebi pa res uspeva user posted image  bravo!

No, jaz pa bi imela danes po urniku sicer beljakovine, vendar imamo jutri piknik z bodočim tastom in taščo in bo seveda meso na žaru...zato bo danes škrob user posted image  - verjetno kak rižek z zelenjavo...mmm...

V tem mrazu (pri nas je le user posted image  12 stopinj) in me strašno zebeuser posted image  sredi sredi poletja. Zato grem sedaj na user posted image  brez vsega (mleka in sladkorja, da ne bo pomote!). Kasneje bom pojedla tista tri drobčkena jabolka, kosilo bo verjetno riž, večerja pa morda tudi. Ali pa kaj iz krompirja...

Lep dan in morda vsaj malo sonca...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

04.08.2006, 11:59

clock-img

njelci

pencil-img

283

bravo marusauser posted image user posted image user posted image  tako se dela
no jst se moram tudi pohvalit, tista dva kg ki sta bila odveč iz morja, sta se zmanjšala na pol kg...tako da še lih malček in bom nazaj tam kjer sem ostala pred dopustom...ful sem zadovoljna, da sekg ne spreminjajo preveč in da dom septembra nadaljevala od tam kjer sm končala....
tudi mi na primorskem imamo slabo vreme, že cel dan dežuje pa piha,tako da ni ničkaj poletno vreme...upam da bo kmalu nazaj kaj sončka, kljub temu pa se lepo imejte
pozdravček

clock-img

04.08.2006, 19:42

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla!

njelci, ti si tud pridna user posted image  bravo!

Jaz sem pa ravno mal vreme gledala in me je skor kap...ta vikend sicer rahlo manj deževno kot danes, ampak naslednji teden pa menda še cela samo dež in dež in dež...

Si bom očitno spet morala na vliko čaje kuhat, samo z vodo tole ne bo šlouser posted image

Lepo se imejte!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

09.08.2006, 09:11

clock-img

Kofi

pencil-img

831

hi all!

Naj se pohvalim, da sem v 10ih dneh diete shujšala 1,4 kg!user posted image user posted image  Fajn ne? Zdej mi gre že takoj na začetku dol. V prvi rundi mi prvih14 dni skoraj nič ni šlo dol. Po mojem zato, ker nisem dobro poznala pravil. No v glavnem...kar tako naprej. Saj mam samo še 80 dni pred sabo user posted image

Pozdravček!
Pegica

clock-img

09.08.2006, 11:07

clock-img

njelci

pencil-img

283

bravo pegica...tako se delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.08.2006, 07:20

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutro!

Bravo pegica! user posted image  Meni je tudi uspelo že malo obklestit številko na vagi - danes, na 11.dan mi vaga kaže 3,6kg minusa. Sem ful vesela, ker mi očitno tule na začetku spet dol padlo vse tisto, kar se mi je nabralo med pavzo + malo zraven, tako da imam kompletnega minusa sedaj 20,3. Bo kar fajn. Čeprav so se mi tele kilce čist na koncu pavze obesile, ko smo morali zaroko na vseh koncih proslavljat(precej šampanjca, vina ter martinija) . user posted image  To pravzaprav pomeni, da sem se dejansko zredila samo, ko sem ukinila zajtrk za sadje (ločevati sem nehala že skoraj na začetku pavzice) ter zraven konkretno pila alkohol (kot se za poletje spodobi tudi eno pivce za živce in žejo na dan - user posted image madona, tole se pa sliši, kot da sem že alkoholikuser posted image  user posted image )

No ja, kar je glavno - vse poletne grehe sem odtopila s sebe in sedaj moram samo še spet bolj konkretno telovadit začet in vem, da bo šlo še lepo dol...

Kako pa kaj ostale post bombe? Uživate? Upa, da ja! Čimbolj!
Lepo se imejte!user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.08.2006, 07:27

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ej, bombe, kaj ko bi se pred začetkom nove runde(1.septembra) dobile na kaki tortici?? Da se še zadnjič nažremo sladkegauser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.08.2006, 07:31

clock-img

katis

pencil-img

975

bravo cukrček! user posted image  To ti je ideja!

Jaz definitivno pridem! Tudi, če bo treba kak dan zamenjat, ker sem že na dieti. Ampak se splača user posted image ... un naš čvek že dolgo na repete čaka user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.08.2006, 07:33

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

nooo, kje ste še druge bombetke??

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.08.2006, 07:38

clock-img

njelci

pencil-img

283

jst sm tudi za...ta bout se vam pa tudi jst pridružimuser posted image  zadnjič nism mogla pa mi je blo pole tako žauuser posted image user posted image user posted image  

clock-img

10.08.2006, 20:08

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

tokrat bi se vam  tudi jaz z veseljem pridružila.Torej,kje -kdaj?
lp


_____________________________


clock-img

10.08.2006, 20:14

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Ojla pupe,

a gremo še en krog? Kdaj? Jaz bom tudi zraven. Pa za tortico sem tudi.
Zdaj samo še povejte, kje in kdaj točno!!!

clock-img

10.08.2006, 20:17

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

No, na tortici se dobimo tam, kot takrat - 31/08 okoli 17:00user posted image

Zmenjeno???'

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

10.08.2006, 20:38

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Jaz sem pa takrat še na dopustu, pa ne bom mogla. Škoda. Pa se vidimo enkrat drugič, ko bomo imele OH dan.

clock-img

11.08.2006, 07:11

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: Lumpi

No, na tortici se dobimo tam, kot takrat - 31/08 okoli 17:00user posted image

Zmenjeno???'



jaz sem ZA!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

11.08.2006, 07:17

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Jaz sem tud za user posted image  eno tako fajno tortico, ki nas bo gor držala še cel mesec!

Sem šla včeraj na fantastično lešnikovo rezino v eno gostilno pri Celju, pa sem še kar vsa v user posted image , ko je bila tako dobra. Pa še lotrco iz karamele zraven dobiš...mmm

Ok, jaz se strinjam z 31.8. ob 17:00 pred Zvezdo v Ljubljaniuser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem