cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Rodila sem mrtvega fantka...

clock-img

27.05.2006, 23:22

clock-img

K_a_t_j_a

pencil-img

2240

Iskreno sožalje vsem, ki ste izgubili svoje user posted image ! Kar solze mi polzijo po licu user posted image user posted image user posted image  ZAKAJ JE SVET TAKO KRUT DO NEKATERIH????

clock-img

28.05.2006, 00:27

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Draga mamica...zelo mi je hudo, ko prebiram te žalostne usode...upam, da boš našla smisel v vsem skupaj ter da boš zmogla moči za novo življenje.

3.junij bo zate poseben dan upam da boš zmogla...


V mislih s teboj in pri Eneju...frutka

clock-img

28.05.2006, 15:02

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj ga user posted image čuvajo

clock-img

28.05.2006, 16:46

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Iskreno sožalje!user posted image

clock-img

28.05.2006, 23:59

clock-img

Anonimen

Enako se je pred dvemi leti zgodilo sorodnici. Le, da ima ona ze starejsega otroka. En vikend jo je vse kar naenkrat zacelo boleti in malega ni cutila (2m pred rokom). Seveda je imela celo nosecnost visji pritiks, ampak G tega ni 'opazil'. Sedaj je dva meseca prezgodaj s sprozenim porodom rodila zdravega fantka, ki odkar se je rodil diha sam (5cm manjsi kot tvoj, ostalo podobno). So jo pa celo nsoecnost spremlaji, ker je tudi v tej nosecnosti imela preeklampsijo.

Tudi pri vas bo kmalu posijal soncek user posted image Samo verjeti moras v to user posted image

clock-img

29.05.2006, 13:39

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iskreno sožalje user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

29.05.2006, 14:02

clock-img

BarbaraE

pencil-img

1261

user posted image user posted image user posted image  Moje sožalje tebi in tvoji družini.

clock-img

29.05.2006, 23:23

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2006, 10:33

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Moje iskreno sožalje. Vem, da ni besed, ki bi potolažile. Tudi meni je pred 6 meseci umrla hčerka. Šele v 7. mesecu nosečnosti so v Ljubljani ugotovili, da otrok nima ledvičk, kar dr. Pogačnik in dr. Jurca na poprejšnjih ultrazvokih, ki sem jih imela veliko več kot ostale nosečnice, nista ugotovila. Ves čas je bilo "vse vredu". S to izkušnjo sem spoznala, da nekateri zdravniki za prijaznostjo skrivajo svojo strokovno nesposobnost. Raje umrem na pločniku, kot da grem še kdajkoli v trboveljsko bolnišnico.
Želim ti moč, ki jo boš potrebovala v naslednjih mesecih. Res mi je hudo, da se ti je to zgodilo.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

03.06.2006, 20:20

clock-img

mihelca

pencil-img

181

Moje iskreno sožalje.Vaše otročke naj čuvajo angelčki.user posted image

_____________________________

"Nič nima takšne moči, kot jo ima resnica."

clock-img

06.06.2006, 17:19

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Iskreno sožalje,full me je ganilo ko sem brala tvoje izkušnje!!!user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

07.06.2006, 17:42

clock-img

Anonimen

Moje iskreno sožalje....jočem s teboj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.06.2006, 18:30

clock-img

Nasy

pencil-img

2899

user posted image user posted image user posted image iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image ne morem predstavljati, kako je lahko to hudo, jaz sem že s težavo prebralauser posted image user posted image user posted image
draga mamica, veliko sreče naprej ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

clock-img

21.06.2006, 18:01

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Žsl mi je za vašo grozno izgubo user posted image user posted image

za celo družinico user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2006, 20:55

clock-img

siniti

pencil-img

129

ne  vem kaj naj rečem drugega kot iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.07.2006, 12:29

clock-img

lu155

pencil-img

285

moje sožalje

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

clock-img

20.07.2006, 17:36

clock-img

Meceno

pencil-img

1208

Iskreno sožalje

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem