cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Vztrajne, 4. dan, B

clock-img

05.05.2006, 18:30

clock-img

Anonimen

Ja, Teja., grešila si, ampak v smislu puranjega zrezka s sirom. Dušena zelenjava je ok, tudi juha je vredu, če je bila čista - brez rezancev.

clock-img

05.05.2006, 18:44

clock-img

Anonimen

Men se pa ne zdi, da bi Teja velik grešila. Lepo vas prosim, sej se ni mus 1000% držat diete. Pač dve vrsti B si zmešala, so what! Ni tak big deal, je kr OK!  

clock-img

05.05.2006, 19:43

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Teja, nič se sekirat, si kar dobro pokombinirala. Sem se pa šele ob branju tvojega posta spomnila da je danes tudi juha lahko na jedilniku.

Danes sem dopoldan pojedla jabolko, za kosilo pa kalamare v omaki in zeleno solato. Ker pa je moj noro navalil na kalamare mi jih za večerjo ni ostalo nič. Sem pa potem jedla tuno iz konzerve in notri naribala kisle kumarice. Še boljše bi bilo če bi lahko dala notri še malo kisle smetane, ampak tudi tako je bilo njami.

Če bo volja, grem danes še malo na kolo, drugače pa bom ostala pri jutranji kilometrini 20 km.

Jutri pa KROMPIR!!!!

clock-img

05.05.2006, 20:02

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Kaj pije katera po obroku juho? user posted image  Meni res ni... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

05.05.2006, 20:07

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ja, faca, prišlo je do nesporazuma... aisha3 je namreč spraševala če lahko je za V nekaj drugega kot je jedla za K (kot sem že omenila - ni dovoljeno jesti za K meso, za V pa npr. sir - ampak meso)

menda je res ja, da se do 12. ure je samo sadje in tudi to vem, da je na B dan med obroki 4 ure razmika, ampak nisem štela kot prekršek, če je bil npr. Š dan, jaz pa sem namesto polovico K (krompirčka) pojedla sadje (banano)...

no, in to sem ravno spraševala aisho3, kje je prebrala, da se npr. zvečer ne sme pojesti sadja namesto obroka, ker me res zanima kako je s tem...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

05.05.2006, 21:01

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

bobek05 jaz do zdaj še nikoli nisem juhe povrh popila-raje spijem kozarec vode, ker juho pit mi je res baduser posted image

clock-img

05.05.2006, 21:20

clock-img

Micy

pencil-img

726

Haloha moje hujšarice, kako ste kaj, jaz sem super.

Učeri sm bla lačna k hudič ampak je šlo.
Danes je pa full boljš
No za zajtr sm mela dve banane
za kosilo sem si pa naredila dva jajčka in kos kruha
za večerjo pa sem spila pol litra vode.

Sem pa skoraj pozabla jest ker sem mela polne roke dela ker mamo v nedeljo krst, krstimo našo Hano.
Sm full pekla ampak sm bla tok trmasta da nič nism v usta nesla.

Torej za enkrat še brez prekrška.

Lepo vztrajajte še naprej, zdaj pa grem gledat sanjsko žensko.

Papa

_____________________________

Love is in di er.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem