cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Vztrajne, 4. dan - sadje

clock-img

04.05.2006, 15:29

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo jest se kr pr zivljenju...ceprav me tkooo boli glava...za ****...pojedla sem pa do zej:

z: banana+kava z mlekom
k: malo grozdja


zele si grem pa spet eno sadje nardituser posted image

clock-img

04.05.2006, 15:49

clock-img

Želvica

pencil-img

20

Moj jedilnik danes:

Z: banana  
K: jabolko + pozna kavica
V: sveže stisnjen pomarančni sok



lp

clock-img

04.05.2006, 16:11

clock-img

Micy

pencil-img

726

Hoj.

Umiram od lakoteeeeeeeeeeeeee. Lačnaaaaaaaaaaaaaaa. Help, Help, Help.
A veste kok se jest mučim, kuham za druge sama pa hujšam.

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

04.05.2006, 16:28

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Punce, jst sm se začela trest. user posted image  Sem se ustrašla in si hit eno solato nardila, zdej pa suhe hruške&jabolka žvečim. Zgleda, da se ne bom mogla čist striktno držat sadnih dnevov, če ne zarad druzga, ker še dojim. Vsekakor, če danes zdržimo, bomo še naprej! To je prva preizkušnja.user posted image

Veliko vode piiiiiiiiiiiiiit!user posted image

LP

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

04.05.2006, 16:30

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz sem za zajtrk eno jabolko, za malico malo oreškov, za kosilo poln krožnik dušene zelenjave: por, šampinjoni, korenček, bučke. Imam pa še hruške in jabolka.






_____________________________

lp

clock-img

04.05.2006, 17:01

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo jst sem sla po sadju mal trimckat, nazaj prsla se prej k sem slauser posted image ...mal sem se tresla...molila glavo v hladilnik in se komaj zadrzala...nakar sem popila deci toplega mleka...a sem nardila hud prekrsek?

kriza je tole sadjeuser posted image

clock-img

04.05.2006, 17:14

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Pozdravljene!
Cel dan že na sadju pa mi neumnosti hodijo po glavi in sicer;ali lahko jemo arašide ampak une neslane?Se mi zdi da sem to že nekje zasledila ampak nimam pojma kje!

clock-img

04.05.2006, 17:42

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

emmm jst morm pa neki priznat... user posted image user posted image dons k sm šla na solato, je bil zravn še kruh... sicer ga nism velik... sam pol, še tolk ne... ampak jst mam toooooook slabo vest... user posted image user posted image

clock-img

04.05.2006, 18:06

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Joj punce jaz bi se pa kar user posted image . Sem do prejle zdrazala lepo samo ob sadju. Zjutraj sem pojedla banano in kavo spila; pol sem pojedla zamalico eno jabolko, za kosilo dve hruski... Pol sem pa prejle malemu za jest dala... in mu je ostalo dve zlicki špagetov (sicer moja najljubša hrana) in jaz smotka navali narod. K sreci je danes pridno jedel; ampak kaj pa če ne bi user posted image ...

Sem tko jezna sama nase, pa tko dobr mi je šlo.

No zdej bom šla pa dans spat brez večerje oz. bom pojedla namesto skodelice jagod samo dve.

LP user posted image   Tina

clock-img

04.05.2006, 18:39

clock-img

petarda

pencil-img

10119

user posted image user posted image user posted image  Kokr smo začele, še en mesec ne bomo zdržale user posted image user posted image . Jaz sem si v solato dala še malo koruze.user posted image

No, upam, da nas tiste, ki ste ful zagnane mal okregate....

clock-img

04.05.2006, 18:40

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pri meni je bila včeraj skos lakota danes zaenkrat je pa kar za zdržat, edino v četrto nadstropje sem pa komaj prilezla sem se počutila ful švoh, ampak zdej je vse spet ok ker sem mal prej zmazala banano user posted image .

clock-img

04.05.2006, 19:11

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Evo, jaz kregam vse grešnice. Tako res ne bomo prišli nikamor, oz. bosta na koncu še samo dve vztrajni. Ne gre to tako. Saj mei tudi kruli in bom ravno umrla od lakote, ampak če se hujša, se hujša. Sit bolj težko hujšaš.

clock-img

04.05.2006, 19:17

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Hvala Mojca za spodbudo user posted image .

clock-img

04.05.2006, 19:19

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

No, no mojcaH ne se tak kregat, saj niso bili hudi prekrškiuser posted image

Jaz sem jedla danes samo 3 krat in sicer:
Z: jabolko
K: naribana kumarica in banana za povrh
V: bananin shake (namesto z mlekom, z vodo)

Sploh mi ni sile danes, je prav fajnuser posted image  In sem med tistimi, ki še do danes niso grešileuser posted image  Celo na steper sem se danes spravla, ampak sem po treh minutah skoraj po štirih šla do kuhinje..pol sem pa šla še enkrat gor za 2 minuti..ista kriza..ampak saj bo, vsak dan dlje in bo-počasi se daleč prideuser posted image

clock-img

04.05.2006, 19:27

clock-img

ameli

pencil-img

871

LAČNAuser posted image user posted image user posted image  (pa še galava me boliuser posted image )! Mi je pa v veliko veselje, da sem izgubila že več kot 1 kg in tako prebila magičnih 60 user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tako, sedaj pa malo telovadbe (najbolje bi blo malouser posted image , pa mojega ni doma)

clock-img

04.05.2006, 19:51

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Prekršek je prekršek, mali ali velik. Prekršek je.user posted image

clock-img

04.05.2006, 20:02

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

No, jaz pa sem danes bolj malo jedla, ker sem kar pozabla na hrano (preveč dela z malim), sem pa na žalost pozabila tudi vodo pit... user posted image  Jo, bom še zdaj nekaj, ampak 2 l zdaj na enkrat ne morem v sebe vlit...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

04.05.2006, 20:55

clock-img

Micy

pencil-img

726

 Punce sej bomo zmagale, uspelo nam bo. Sm pisala da se bom šele v ponedeljek vagala, dreka poka nism zdržala in sm stopla na vago, in sem full zadovolna, 5kg manj, verjetno je to šla voda z mene, upam da bo šlo še tko naprej.

Sem pa do zdaj še brez prekrška.
Upam da mi uspe zdržat do konca z vami.
Jupi jutri pa navali narode na sir al pa meso al pa jajčka ki jih obožujem.
A jajčka pečena pa kos kruha lahko jem jutri za kosilo. Pa solatko.

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

04.05.2006, 21:24

clock-img

bonika

pencil-img

142

Z: 2 banani
K: solata
V: nič

ves dan veliko vode

clock-img

04.05.2006, 21:27

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Punce, tudi meni ropota v želodcu da je noro! Da se zamotim sem šla za pol urce na kolo in pregonila 18 km. Sedaj mi na kraj pameti ne pade, da bi šla kaj jest. Pa še glava me je nehala bolet.user posted image  

clock-img

04.05.2006, 21:30

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Micy, ja, pri kosilu jutri lahko pojemo tudi košček polnozrnatega kruha, se ga pa jaz poskušam čim bolj izogibat. Pri večerji pa ni dovoljen.

clock-img

04.05.2006, 22:37

clock-img

Anonimen

Midva z mojim se jutri pridruživa vztrajnim. Prej ni šlo - sva bila na počitnicah v hotelu...

Jutri pa je mesni dan in sva čakala, da začnemo z istim dnem. Komaj čakam, da spet začnem.

clock-img

04.05.2006, 22:42

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Skutica, sem te že pogešala. Me veseli, da si se oglasila.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem