writing-img

RE: vztrajne - 2.dan (š)

clock-img

02.05.2006, 17:01

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Evo jaz sem pa danes zajtrk izpustila - smo šli v shoping.
za kosilo sem pa jedla pečen krompirček in skledo zelene solate. Za večerjo bom pa verjetno samo banano. Sej to lahko al ne?

Pa mene še nekaj zanima. A si lahko jaz v petek vzamem že vodni dan? Rada bi si Bdan prestavila za en dan, ker imamo v soboto rojstnodnevno zabavo od malega, pa res ne bi tam krompirja jedla, saj bomo imeli full mesa na žaru???

LP

clock-img

02.05.2006, 19:14

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Za danes sem s hrano zaključila, jedilnik pa je bil tak:

Z: 2 hruški
M: 1 jabolko
K: tenstan krompir, brokoli
V: zelena solata s krompirjem

Kot vidite sem si danes dopoldan mogla privoščit malico, saj sem zajtrk pojedla prezgodaj. Skušnjavam se zaenkrat še uspešno upiram. Popoldan smo bili pri tašči in na mizo je dala pecivo. Jaz sem ga nekaj časa gledala, gledala druge kako se bašejo in hvalijo, potem pa sem ga prijela v roke še jaz. Še hitreje pa sem ga dala nazaj na krožnik.user posted image

Za rekreacijo sem pa danes poskrbela že zjutraj. Sem na sobnem kolesu "pregurala" 10 km. Za začetek bo, bom pa počasi stopnjevala. Moram pa se spraviti še k trebušnjakom.

clock-img

02.05.2006, 19:36

clock-img

molierka

pencil-img

46

tinatona vodni dan je vsakih 29 dni torej 3x v90 dneh po  vodnem pa naj vedno sledi sadni dan potem pa zopet proteinski dan če ša zelišpa lahko grešiš ampak ni priporočljivo 

clock-img

02.05.2006, 19:39

clock-img

molierka

pencil-img

46

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tejčica !

vidim, da si kar pridna kar tako naprej pa bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.05.2006, 19:57

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Oj, sam tolk da vam povem. Vas občudujem, ker lahko jeste tako malo. user posted image
Sem se odločila, da iz kosila prestavim kruh na zajtrk. Vem, da se ne sme (Montignac dovoljuje kruh in nemasten jogurt) ampak jaz bom tako zdržala kakšne 14 dni. Mogoče bom probala samo sadje po dveh tednih, ko se želodec malo navadi. Tako bom do kosila lažje počakala. Poleg tega ne spravim vase velikega kosila, zato pa sem kmalu lačna.user posted image

clock-img

02.05.2006, 20:38

clock-img

rubin

pencil-img

130

Danes se javljam malo bolj pozno, ker nisem imela do sedaj niti 2 minuti, da bi se usedla za računalnik. Sem pa ful žalostna,ker sem grešila in to zelo user posted image . Zjutraj smo šli v trgovino in nato sem hitela kuhati kosilo, ker smo dobili obiske. Tako sem si želela narediti zase zelenjavno rižoto (ker mi krompir ne diši preveč), a nisem imela časa, častna beseda, saj je treba goste skoz streč od spredaj in zadaj. Takoj po kosilu smo šli na kratek izlet in tako nisem do 16 te ure nič jedla razen ene banane, potem pa smo prišli domov in sem za goste naredila malico pa sem bila tako lačna da sem pojedla dva kosa kruha s salamo in sirom, pa še dva koščka pite. user posted image   Upam, da bo šlo vsaj kaj ven sedaj ko bom šla tečt, potem bom pa še nekaj trebušnjakov naredila.  Ve me kar okregajte, saj si zaslužim. Jutri za kazen ne bom jedla sladkarij za večerjo.

lp
rubin

clock-img

02.05.2006, 21:35

clock-img

bonika

pencil-img

142

Z: 2 banani
K: zdrobovi cmoki+solata
V: pol kosila

ves dan sem pila veliko vode

clock-img

02.05.2006, 21:43

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Joj tudi jaz imam zelo malo časa tako da sem vas danes prebrala kako vam gre.Pri meni je bilo takole:

Z:banana
K:pečen krompir in paradižnikova solata
V:samo pečen krompir

No pa je že dva dni mimo.Jaz se kar tolažim da bo hitro minilo čeprav vem da bomo tukaj gor še skoraj tri mesece jamrale.Komaj čakam jutri da pojem za večerjo eno prekmursko gibanico ker se mi že cele praznike lušta ko jo vsi bašejo!

clock-img

02.05.2006, 22:02

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Punce???? Vas malo user posted image ?
Kaj se to pravi - že na začetku grešit?

Eno vprašanje. Kaj igranje biljarda na računalniku tudi spada med šport? Verjetno ne. user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem