cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 2.dan (š)

  
clock-img

02.05.2006, 07:39

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Dobro jutro. Še malo pa bom spila malo kavice in pojedla eno banano, ker sem se zbudila full lačna. Danes bom jedla:

Z: banana
K: riž ali krompir in solato
V: pol kosila

Vso srečo.

clock-img

02.05.2006, 07:57

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jutro vztrajne!!!!

Mi bomo danes imeli:

Z: jabolko
K: rižota + solata
V: pol kosila (ali pa nič)

Lep dan vsem!!!

clock-img

02.05.2006, 08:54

clock-img

1vesna

pencil-img

4

Jutro!

Z: kava z mlekom
M: jabolko če bo kriza drugače nič
K: kuhan ali pečen krompir + solata
V: še ne vem, mogoče spet mal krompirja ali pa samo solato

Meni danes tehtnica pol kile manj kaže, samo mislim da to nima veze z ločevanjem user posted image .

Lp




clock-img

02.05.2006, 09:08

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jutro

user posted image  je že za mano, pa tudi jabolko sem že pojedla. Za kosilo pa bo verjetno kar krompir in pa zelenjava, za večerjo pa 1/2 kosila

clock-img

02.05.2006, 09:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.05.2006, 09:13

clock-img

Anonimen

Jutro punce!

Zdele dobim user posted image  potem za zajtrk spijem sok dveh pomaranč, na kosilo pa greva k tašči, bodo sicer ribe, jaz bom pač samo krompir in zelenjavo.

clock-img

02.05.2006, 09:16

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Ravnokar sem pojedla 2 hruški, torej je zajtrk že za mano. Sedaj se bom odpravila malo na kolo, potem pa si za nagrado privoščim še kavico. Ker pa je danes brez mleka, ne bom ob njej uživala niti pol toliko kot ob beli kavi. Koliko vas jo kljub ločevanju pije z mlekom kar vsak dan?

Za kosilo se mi lušta tenstanega krompirja, za večerjo pa imam v planu krompir v zeleni solati. Najprej pa moram po krompir v trgovino, drugače bo kar riž.

Pozdravček!

clock-img

02.05.2006, 09:36

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro še z moje strani!

Danes je že malo boljše, trenutno pijem vročega čajčeka s sladilom, ki ni čist nič podoben mojemu dobremu kakavčku-že zdaj ga pogrešam. Torej zajtrk bo bol pozno, ob kakih 11ih in sicer:

Z: jabolko ali banana

K: porova rižota + kos kruha + 1 paradižnik za povrh

V: pol manj rižote

Sem pa danes veliko boljše, saj me glava ne boli (še zaenkrat), včeraj pa sem mislila, da bom umrla, tako me je bolela, pa še slabo mi je bilo. Samo to nima veze z dieto, imam večkrat take napade.

Lepo se mejte punceuser posted image

clock-img

02.05.2006, 09:53

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo mene....nc vec tok lacnauser posted image

Z: banana + kava z mlekom
K: pecen krompir v pecici + skleda solate
V: skleda solate s krompirjem


clock-img

02.05.2006, 09:58

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Ravnokarsem si kavico skuhala,zajtrkovalane bom,ker nimam nič sadja doma user posted image ,za kosilo bom pa pečenkrompir in zeleno solato. Zvečer pa verjetno kuhan krompir na solato narezan - mojo najljubšo jed pri celi dieti - njam njam.
Popoldan bom pa šla tudi na en sprehod,če sebo vreme držalo.

Uživajte v sončku.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.05.2006, 10:25

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Tudi mene boli glava. Si grem skuhat kavo. Jaz jo pijem z mlekom .

z: 2 jabolki
k: rižota
v: enako

če bo vmes kriza pa še kakšna banana.

clock-img

02.05.2006, 10:26

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dobro jutro.
Pa smo ze korak blizje cilju.user posted image

Z:2 pomaranci
k:riz,malancan s paradiznikom
V:pol kosila

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

02.05.2006, 10:28

clock-img

al1*

pencil-img

2246

A se samo meni zdi, ali je pol odločnih postalo vztrajnih?

Sicer pa bo danes pečen krompir in solata za kosilo in kokice za večerjo.


_____________________________

lp

clock-img

02.05.2006, 10:33

clock-img

ameli

pencil-img

871

Jutro,
jaz sem včeraj šla spat s pajčevino v želodcuuser posted image

Danes pa:
zajtrk: kava + kava + kava user posted image
Kosilo: krompir + solata
večerja: solata

pa veliko vode

Ste pomislile na telovadbo? Jaz bom naredila 10 počepov in 20 trebušnjakov. Ajde, gremo vztrajne.

clock-img

02.05.2006, 10:46

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Jutro, punce! user posted image

Yup... kavica je za mano tut že... hmmm brez cukra... no ok... sej ni tok hudo no... hehe...

drugače pa...
Z: 2 pomaranči (ja, dons bo treba it na lov po novo sadje)
K: kuhan krompir, kuhana zelenjava, mogoče kruh
V: pol kosila

clock-img

02.05.2006, 11:20

clock-img

Micy

pencil-img

726

Helov bejbe moje.

Kak ste kaj. Jaz sem super, prvi dan dijete je za nami.
Opazla sem da vas zelo malo po knjigi hujša. Jaz seje kr držim ker se mi ne da študirat kaj moram skuhat, pa ke pogledam pa je.

No jest sm pojedla eno pomarančo, pa kavico sm tud že spila. Za kosilo bo pa zelje s krompirjem. V knjigi piše segedinova juha.
Z:pomaranca+kava
K:segedinova juha
V: nasmeh nad hrano(nič)

JOj pa veste kaj vam še povem, dobila sem menstruacijo. Boli k hudič. 3mesece po porodu to se pravi po enem letu se je tetka rdečka vrnila.(packa).

Papa. Lepo se imejte

_____________________________

Love is in di er.

clock-img

02.05.2006, 11:48

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ojla, drage vztrajne...

Z: jabolka
K: še ne vem, ker gremo ven jest, si bom pa naročla verjetno samo krompirček, pa zraven kakšno solato..
V:user posted image  mogoče si bom kak krompirček spekla ali pa naredila solato... če pa se mi ne bo dalo, pa bom samo kakšno sadje pojedla..

Pred mano so kar HUDI dnevi user posted image  Danes ima moja sestra roj. dan in JAZ sem ji delala torto (imam jaz torte prek v naši familiji) in ko bomo prišli s kosila (naj omenim, da gremo jest v eno fensi restavracijo, jaz bom pa jedla krompir user posted image ), pa se bodo ostali mastili s torto, jaz pa user posted image  - hja, saj sem si sama kriva, kaj pa sem tak user posted image  user posted image

V soboto gremo na birmo, v nedeljo spet na eno birmo... Naslednji teden 2 roj. dneva, potem 1 poroka, 1 srečanje, pa spet 3 roj. dnevi...naj kar nadlajujem?.. user posted image

Mojca brcni me v rit, vsakič ko bom imela kakšne pregrešne misli... user posted image  Jutri pa OH...user posted image  Mogoče bo še ostalo kaj torte zame... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

clock-img

02.05.2006, 12:08

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Bobek,če greš danes v fensi restavracijo,majo sigurno kako fensi rižoto na jedilniku. Ti bo bolj teknila kot krompir.Pa zraven mešano salatko, pa maš super kosilo. jaz sem v prejšnjem krogu diete mela same piknike in čage... So me vsi čudno gledali,ko so ono mljaskali čevapčiče,jaz pa sadno solato user posted image user posted image user posted image samo kaj češ, življenje ni potica user posted image user posted image

jaz mam tudi namen trebušnjake delat, samo namen sam še ni dovolj,bom vidla kak bo z uresničitvijo user posted image

Naj vam tekne krompirček user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.05.2006, 12:10

clock-img

molierka

pencil-img

46

oj še iz moje strani
črav se mi  dal dans vstati pa sem morala dalo klice
no Z:2POMARANČI+kavica(tudi jaz se ji nisem odpovedala)
    K:mlad pečen krompir+mešana solata+kavica
    v: ne vem še
drugače pri meni ni krize, ke sva se oba z možem odločila da shujšava
tak da me pri tem spodbuja aja pa seznam sem si naredila tak da se vsak dan tehtava user posted image user posted image user posted image  punce kar tako naprej pa bo pri meni se že vpazi 

clock-img

02.05.2006, 12:25

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo jst sem po kosilu...tale krompir res rula :)user posted image ...jutr po tortici grem pa na aerobiko...v cetrtek bom pa spricala aerobiko, saj je sadni dan, mi pa imamo na programu intervalno...ce se pri tej obliki ne prehranjujes normalno, se telo zelo izcrpa...zadnjic sem bolj malo jedla...po intervalni je bil rezultat grozna slabost in tresenje...tako,da bom zej iz varnostnih razlogov prespricala...

clock-img

02.05.2006, 13:19

clock-img

pikicatalonica

pencil-img

35

VZTRAJNE POZDRAVLJENE!user posted image

Pravkar sem se ponovno včlanila v Ringaraja!user posted image
Pred cca 1 letom sem že bila enkrat včlanjena in sem nonstop visela na forumu!
Potem je pa sledila služba, pa uvajanje naše male Tie v vrtec, šola, izpiti,..........., pa še na internet nisem imela dostopa!user posted image

No evo me spet nazaj!user posted image
Vidim, da ste s 1. majem začele z 90D dieto! A SE VAM LAHKO PRIDRUŽIM (čeprav dva dni prepozno)???????
Dva meseca po porodu sem jaz tudi že bila na tej dieti in mi je v 1 mesecu in pol uspelo znebiti 8kg, ki jih do danes če nisem dobila nazaj! Rada pa bi shujšala še 10 - 12 kg (zaenkrat)!
Predvsem imam težave s trebuhom oz. s čisto švoh tebušnimi mišicami!
Ni druge kot vsaki dan telovadit!

Upam, da mi bo uspelo in za vse VZTRAJNE držim pesti!!!!!!user posted image

clock-img

02.05.2006, 14:12

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Pikicatalonica, dobrodosla pri nas.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

02.05.2006, 14:39

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček vztrajne 

danes sem spila že dve kavi, za
Z: pomaranča
K: pire krompir + bučke v mal omakce
V: pire krompir

clock-img

02.05.2006, 16:33

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Pikicatalonica sem te dodala. Madona imš kopliciran nick - upam, da sem ga sploh prav napisala.user posted image

Ja, punce, telovdit bo tudi treba. Jaz sem včeraj zvečer.  Vedno telovadim zvečer, ko vsi spijo - drugače ni časa. Sem naredila  40 trebušnjakov, 40 vaj za vsako nogo, 50 za  vsako roko in 30 za rit.

Sem pozabila,da sva se s skutico zmenili, da  bi pisale tudi koliko smo kaj telovadile. Da je večja vzpodbuda. Kje pa je skutica? Saj mislim, da je rekla, da pride 1. nazaj,ne?

clock-img

02.05.2006, 16:50

clock-img

pikicatalonica

pencil-img

35

MojcaH zdravo!

Sorry ampak sej veš kako se je zmislit pameten nick!
Moj nečak je tako pravil pokapolonici in se mi je zdelo zelo cute!
Še zdaj ko je star 11 let ga zafrkavamo na ta račun!
Lepo, da si me dala v seznam! Javim se vam vsaki dan iz domačega računalnika, če ne, pa vas vsaj prečekiram vsaki dan v službi! PA - PA!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem