cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: vztrajne - 1.dan (B)

clock-img

01.05.2006, 15:26

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Sanjab, sem te dodala.

Kako vam kaj gre. Meni super. Zaenkrat ni problema. Ravnokar sem nazaj iz sprehoda.

clock-img

01.05.2006, 16:07

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst sem ravnokar instruirala, popila pol litra ( ciste ) vod (k)e...hehe...ne resno...vodo pijem...bljak...

lakote ne cutim ( se ) ampak tud zejle sibam na sprehod, tko da bo se lazje :)

clock-img

01.05.2006, 17:08

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Sanjab, dobrodošla!user posted image
Hja, kaj nej rečem, jst se že shujšano počutm, k sm tko prazna...beri lačna! user posted image  Sej bo zdle kmal večerja in bo bolš.user posted image  Še kera tuki (razen Sanje in Amy) še doji?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

01.05.2006, 18:34

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Evo še mene. Sem ravno s prvomajskih počitnic nazaj. Za kosilo sem jedla pečeno kračo in solato, zvečer bom tudi neko meso, ne vem še kaj in solato. Zaenkrat mi je čisto vredu, ni panike, tam po enih 14 dneh se meni krize začnejo abstinenčne krize user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

01.05.2006, 18:40

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Jaz sem se pa zjutraj pozabla stehtatuser posted image .

Kosilo sem imela že ob 11.30, ker bi potem lahko jedla šele ob šestih.

z: 2 hruški
k: pečena pišč. prsa, en malancan, paradajz, zeleno solato. No to sem si naštimala pa sem pojedla pol. kruh in juha niti pod razno. Najbrž zato ker je rezgodaj in ker sem se en večer prej najedla čokoladeuser posted image Ob štirih sem spila kavo z mlekom in natrenom - tej se tudi jaz ne odpovem.
v: ob šestih kar je ostalo od kosila

Me pa moti, ker ne smeš piti vode takoj  po obroku. Pri meni voda ni problem - jo imam rada.

Zala life jaz raje ne bi priporočila, ker ima cuker...edino če jo redčiš.

Če bom zvečer fajn lačna bom pa spila malo mleka - namesto sadja.

clock-img

01.05.2006, 19:15

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Za mano je že večerja, trebušček pa prazenuser posted image  Bi zaj tak z užitkom eno čokoladico pojedla..pa moj še potico peče, kaj si nor, še to bo dišalouser posted image ...
No, pa en problem imam-ker pijem veliko vode, hodim vsakih 10 minut lulatuser posted image , pa glava me že celi lubi dan boli..ma, jutri bo bolšeuser posted image

clock-img

01.05.2006, 19:25

clock-img

ameli

pencil-img

871

Jaz sm pravkar nazaj z dopusta. Sem malo grešila user posted image , ampak čisto se ni bilo mogoče držat. Večerji pa se bom odpovedala.

clock-img

01.05.2006, 20:02

clock-img

dory

pencil-img

8852

Tud jst po vecerji in prijetno sita...mi je pa pasalo po vecerji pit vodouser posted image  in sem jo...se nikol v zivljenju...za prvi dan je kr ok...se nisem pregresila...no se 89 dni :)

clock-img

01.05.2006, 20:04

clock-img

molierka

pencil-img

46

OJ PUNCE!!!!
Men se pa ni zdelo tako hudo edino kar je da ne smem peciva poleg kave pa saj bo ? Kar tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.05.2006, 20:27

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Ja, glava zna pri tej dieti boleti kakšne tri dni - preverjeno. A MojcaH ti si se prvič držala vseh 90 dni? Koliko si shujšala? Si pila kavo z mlekom vsak dan? Sladkano ali grenko? Joj, sam firbec me jeuser posted image

Mi gremo jutri v Zagreb malo po trgovinah in nimam pojma kaj bom jedla. No, zjutraj sadje, pol pa verjetno kakšno solatouser posted image
Jaz se tudi že boljše počutim, ker vem da hujšam. user posted image  Pa kar feeling imam že, da se mi pozna.user posted image

clock-img

01.05.2006, 20:43

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Ja no, sem se kar držala 90 dni, ampak zadnji mesec bolj tako tako. Je bilo precej grehov. Kavo z mlekom sem pila vsak dan (včasih tudi s sladkorjem, drugače pa z natrenom). 1. mesec je šlo dol 10kg, pol pa še 3. Če bi se držala kot je treba, bi ziher šlo dol vsaj še kakih 5 kg dol.

clock-img

01.05.2006, 21:01

clock-img

bonika

pencil-img

142

zajtrk: 2 jabolki
          kava z mlekom (tudi jaz se ji ne bom odpovedala)

dopoldne sem se malo pregrešila in pokusila mamino potico (najraje bi se v rit sunla!)

potem smo šli za 3 ure v bazen plavat in upam, da sem pokurila grehe

zato smo imeli zelo pozno kosilo, (ostali so se seveda zjutraj obilno nazajtrkovali, meni je pa že kar želodec skupaj vleklo od lakote, sem komaj stlačila kosilo vase: kalamari na žaru in solata

večerja: kdaj drugič, ker nisem bila lačna

clock-img

01.05.2006, 21:25

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Sem končno prišla domov od mojih in je že čas da se še jaz danes javim. Je bilo kar vse po regelcih.

Z: jabolko
K: čevapčiči, zelje, paprika
V: čevapčiči, zelena solata

Sem se pa za ta krog odločila da bom tudi malo več migala in sem si danes od mojih pripeljala sobno kolo, na katerem upam da se ne bo samo nabiral prah.

clock-img

01.05.2006, 21:49

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Punce, a se sme namesto vode piti jabolčni kompot seveda nesladkan

no danes sem mal grešila sem spila 1dc radlerja, zato pa nič večerje
pa dvakrat sem bila na daljšem sprehodu. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem