cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kako se zrediti?

clock-img

30.04.2006, 21:56

clock-img

Anonimen

Alkohola pa ne  pijem. No, ene 3x letno spijem mogoče 2x po 0,3 vodke, ampak to je pa vse.

clock-img

30.04.2006, 22:01

clock-img

Anonimen

no super :) ena stvar manj k jo boš mogla pazit :)
pobrskaj mal po spletnih straneh in forumih na recimo www.mojtrener.com , www.osebnitrener.com

clock-img

30.04.2006, 22:02

clock-img

Anonimen

Samo, ko vidim besedo "trener", me vse mine. user posted image
Nisem športni tip človeka.
Jaz bi se rada zredila, ne pa zmatrala. user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2006, 22:06

clock-img

Anonimen

ja sori kerensa drgač pa ne bo šlo. sej ne rabš trenerja, sam mišice rabš :) pa zdravo hrano. od junk fooda nau nč, sam žile si mašiš pa organe zamaščuješ.

clock-img

30.04.2006, 22:10

clock-img

Anonimen

Mišice dobim, ko mlatim Kamikazo... user posted image user posted image user posted image
A seks je tut šport? user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2006, 22:26

clock-img

Anonimen

no pol ga pa fejst mlati pa fejst sexej user posted image

clock-img

30.04.2006, 22:28

clock-img

Anonimen

Čakam, da bo nehal ta smotan film gledat... Pol greva pa seksat, ja... user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2006, 22:30

clock-img

Anonimen

sej mlstiš ga pa lohk med tem k gleda user posted image user posted image

clock-img

01.05.2006, 10:10

clock-img

mika

pencil-img

6485

Lara, mojuser posted image  je kondicijski tener in mi je napisal program po katerem sem delala vaje, pa neke napitke za športnike mi je prinesel (bljak). Dobila sem nekaj mišic, zredila pa se nisem nič.
Kerensa, meni niti sladkarije ne pomagajo. čokolade sem pojedla toliko, da mi bodo prej vsi zobje izpadli, kot pa se bi zredila. Sprjazni se, da si suhica in boš suhica ostala. V oš so mi govorili, da sem pobrežki in dobravski okostnjak (v mb sta Pobrežje in Dobrava pokopališči). In sem bila zelo žalostna. vedno sem poslušala kak sem suha. če bi pa jaz komu rekla, jeeee kak si pa ti debel-a, bi pa bila najhujši človek.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem