cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako se zrediti?

  
clock-img

30.04.2006, 11:00

clock-img

Anonimen

Brez zamere, ampak tole se mi je zazdel najprimernejši forum za to. Jaz sem namreč kontra od vas - rada bi se zredila, pa se niti po pomoti ne morem. Nista pomagali niti dve nosečnosti niti pizze niti McDonald's niti nič drugega. Ne bit' užaljene ali kaj podobnega, ampak zanima me, katera hrana je najbolj redilna, če mi že zgoraj našteto nič ne pomaga? Kosti mi žvenketajo... user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2006, 11:01

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

nehaj kadit user posted image

clock-img

30.04.2006, 11:03

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 
Nehaj kaditi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



clock-img

30.04.2006, 11:03

clock-img

Anonimen

Odpade... Zaenkrat... user posted image

clock-img

30.04.2006, 11:04

clock-img

Špacka

pencil-img

1294

 

Kerensa, očitno bomo vse imele iste predlogeuser posted image


clock-img

30.04.2006, 11:05

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz sem lanskega juljia nehala kadit,pa se nisem nič zredilauser posted image user posted image
Res pa,da namesto cigaret prežvečim na kile čigumijev.user posted image

< Sporočilo je popravil KODA -- 30.4.2006 11:06:16 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

30.04.2006, 11:05

clock-img

Anonimen

O hrani vas sprašujem, bejbe, ne o cigaretih... user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2006, 11:07

clock-img

srki

pencil-img

9222

Kerensa, manj sexa! user posted image  Se hecam.

Če ti to ne pomaga, da se zrediš, potem pa res ne vem, kaj bi pri tebi pomagalo. Mogoče na tone čokolade, oz. sladkarij?

clock-img

30.04.2006, 11:08

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Začni se s sladkarijam basat in ocvrto hrano.Pa malo bolj mastno.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

30.04.2006, 11:09

clock-img

Anonimen

Živim od mastnih, dvojno obloženih pizz, McDonald'sa in sladkarij. Pa se zredim en kilo, grem srat in sem spet na istem... user posted image

clock-img

30.04.2006, 11:11

clock-img

Anonimen

In kaj ti manjka zdej?

clock-img

30.04.2006, 11:11

clock-img

Anonimen

Kilogrami!!!

clock-img

30.04.2006, 11:15

clock-img

Anonimen

Ti jih dam, rade volje, poštnino plačam jaz! user posted image

clock-img

30.04.2006, 11:16

clock-img

Anonimen

Ko bi bilo tako lahko, ja... user posted image
Ne, jaz resno sprašujem... Presuha sem in nobena stvar pod tem milim nebom mi ne pomaga...
Grem jaz zdaj do konca pospravit (hudiča, to bo spet -1kg), pa upam, da se boste vmes spomnile na kaj redilnega...

clock-img

30.04.2006, 11:25

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Joj, kak bi jaz zaj rada bla na tvojem mestu. Sicer sem pred nosečnostjo bila skoraj tako kot ti-sicer nikoli presuha-ravno prav kilc, ampak požrla sem pa vse kar je bilo v hladilniku in v omarici s sladkarijami. Po porodu pa se kile samo nabijajo, tud če jem samo zelenjavouser posted image
Ne vem kaj bi pomagalo, ker sem imela kolegico, ki je suha kot zobotrebec in se tud ne more zredit. Mogoče stopi do svojega splošnega zdravnika, morda obstajajo kakšni tableti, ali kaj podobnegauser posted image  

clock-img

30.04.2006, 11:29

clock-img

mika

pencil-img

6485

Kerensa, jaz se tudi ne morem zrediti. Upala sem, da mi bo po porodu ostalo kaj kil, pa nič. Včeraj sem se tehtala z Lucijo in imava skupaj manj kil, kot sem imela ko sem šla rodit. jaz sicer ne morem količinsko veliko pojesti, ampak jem po malem. Očitno imam majhen želodec. Na mojih 166cm imam borih 49,5kg. In ne morem nič. Očitno bo še treba ene tri štiri user posted image  rodituser posted image user posted image user posted image .
V moji družini se vsi ubadajo z odvečnimi kg, razen moje babice , ki je tudi suhica. verjetno sem jaz po njej. kar se tiče cigaret, pa po moje nimajo nič s tem. Če si od nekdaj suha, boš pač še naprej, tudi če nehaš kaditi. Drugo je pa zdravje, ampak ne bom pridigala o tem.

lp, Mika

clock-img

30.04.2006, 11:58

clock-img

Anonimen

Saj ne vem, kdaj sploh ješ, ko si pa tako aktivna!? Če nisi na RR greš pa pospravljat...in kg spet dol.

Ti predlagam vrečko smokija&čipsa ob branju RR,pa tudi pivo ne zbija kg user posted image .

clock-img

30.04.2006, 12:20

clock-img

molierka

pencil-img

46

mika morem ti povedati da tudi ko boš nekoč imela otroke se boš mogoče mal zredila ampak pol pa boš spet shujšala zaradi skrbi
tak da ti priporočam da  se začneš nezdravo prehranjevati pa bo

clock-img

30.04.2006, 12:53

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Kerensa, ti lepo jej štruklje, makarone, kruh z Nutello,....pa to ne samo takrat, ko si lačna, ampak jej vsaj 10x na dan po VELIKO, pa tu zagotavljam, da bodo šle kilce gor. Predvsem pa jej zvečer po 20. uri, pa čimmanj migaj, pa bo!
Jaz presuha tudi ne bi bila rada. Imam raje kak kilogram preveč, kot premalo.

clock-img

30.04.2006, 13:17

clock-img

Anonimen

Ker imam obrnjen bioritem zaradi nočne službe, tako ali tako jem večinoma ponoči. Ponoči pa ne dobiš drugega kakor sendviče, bureke, kose pizz in podobno. Pa pogrete, vnaprej pripravljene traparije v Noč&Dan...
Doma pa tudi nisem še nikoli pomislila na zdravo hrano. Testenine s sirovo omako, kremne juhe (instant, da ne bo pomote), pa dostava na dom, pa McDonald's je čez cesto, pa ves možen holesterol v konzervah iz Mercatorja in Spara... Krompirja pojem full, sladkarije non-stop glodam...
Edino, kar je, je to, da ne jem kruha (razen v sendvičih, seveda) in da kadim... Če je pa to razlog, da se ne zredim, potem se moram pa kar očitno sprijazniti s svojimi kostmi...

clock-img

30.04.2006, 14:24

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Kerensa jaz ti odstopim tud 25kg, če želiš. Ne bi imela nič proti. user posted image user posted image user posted image

LP

clock-img

30.04.2006, 16:10

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Kerensa, moj je imel isti problem. Odkar ne kadi cc. 5 mesecev, se je zredil 8 kg.
Torej................NEHAJ KADITI.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

30.04.2006, 18:43

clock-img

pegy

pencil-img

254

Vsak večer pred spanjem dva dcl.toplega mleka in notri žlička medu.user posted image Pa srečno.            

clock-img

30.04.2006, 19:35

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Kerensa, midve imava enak problem. Trenutno sem tako suha, a če bo šlo tako dalje, se bom počasi lahko skrila za ročaj od metle. Vendar pa to ni smešno , vsaj meni ne, ker se zavedam, da vse skupaj najbrž ni povezano s hrano, kakor misli večina žensk. Sama jem isto, kot ti, torej vse, ne glede na maščobo, količino ipd. Sem tudi kadilka.
Torej kako se zrediti?
-prenehanje kajenja(kot so svetovale že ostale)
-REDNA prehrana, najmanj 3-4 na dan
-Zmanjšanje stresnih situacij-tu ne govorim o "normalnem" stresu, temveč o "izjemnem stresu", pri tebi je to -najbrž menjava dneva in noči ter dojenček, vem pa, kaj povzroča ta stres pri meni
-pregled ščitnice
Osebno sem mnenja, da stresni faktor pri meni najbolj vpliva na mojo suhost, ker vse ostalo delam že leta in leta. Tudi ščitnico imam trenutno v redu(sem bila na pregledu).
Sedaj se torej pojavi vprašanje,kako zmanjšati ali omiliti tvoj/moj stres. In garantiram ti, da se bova za kar nekaj kilogramom zopet zredili. Jaz bom delala na tem, kaj pa ti?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

30.04.2006, 21:54

clock-img

Anonimen

ne želi si pridobit špeha! sicer te ne poznam osebno in ne vem kak procent telesne maščobe maš, ampak glede na to kar praviš da ješ ti jo vrjetn ne manjka ne glede na to da si suha. moj predlog je da se začneš ukvarjat s športom, ki ti bo pridobil mišično maso in ne špeha k ga pa res ne rabiš! začni se bolj zdravo prehranjevat, jej 5x na dan, nehaj kadit in pit alkohol. vpiši se v kak fitnes..tak tazaresen in naj ti izdelajo načrt prehranjevanja in vadbe.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem