cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: kako naj dojim?

clock-img

18.04.2006, 10:01

clock-img

Anhelo2

pencil-img

218

Tipka kot sem že zgoraj napisala, je meni najbolj pomagalo in tudi rešilo, da lahko še sedaj dojim to, da sem imela konkretno pavzo med dojenjem npr:

zjutraj dojila, potem manjši obrok po flaški - pri 3 mesecih cca 80 - 120 ml  odvisno kakšen požerušček je otrok, nato sem popoldan samo dojila, zvečer dala dodatek in ponoči zopet dojila ( hvala bogu se je moj zbujal samo 1 x do 2x na noč in še to samo do 3 meseca )

No in tako sem pri 3 mesecih padla v neko rutino dojenja in dodajanja in sem potem že točno vedela kako in kaj. In sem sedaj vesela, da sem začela dodajati in nisem vstrajala pri tem nevzdržnem ritmu samega dojenja, ker jaz nisem imela nič od otročka in otroček ni imel nič od mene.
Tako sva lahko začela normalno živeti, hoditi na sprehode itd,...

Tipka, vse ostalo je sama teorija, ki je, če imaš težave pri dojenju nikakor ne moreš prenesti v prakso.


LP



clock-img

18.04.2006, 10:08

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

tipka, s tem se pa mocno strinjam..

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem