cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bombe...43.dan(Š)

clock-img

12.04.2006, 21:05

clock-img

Anonimen

Drage moje bombice...
Vsak dan užijte tako,kot da je zadnji,ker res nevemo,kar nas čaka jutri.Tudi jaz nisem vedela.Vseeno sm si načrtovala vodni dan,ker sm mislila,da bodo prazniki obilni s hrano.Pa ne bodo,na žalost ali srečo(bo spet neki kg manj).Jutri namreč odhajam na operacijo,na katero sm čakala nekaj let,in sm po zvezah prišla notri in izvedela šele danes,da bom jutri zjutraj,ob 10.uri,že operirana.Gre pa za poseg na čeljustih.Nekaj dni bom tako ostala brez hrane(4 dni po operaciji je dovoljena le tekočina in pasirana hrana) in tudi za praznike bom lahko le vohlala po hiši.:)
Zato pa sm si dans,ko sm izvedela,kaj me čaka jutr,privoščila obilno OH večerjo-2 hruški+piškote.Jutr za zajterk se moram pa fejst najest,zato si bom privoščila velik grozdja in vodo.Potem pa dnevi lakote.:)
Joj,kako me skrbi-pa saj bo!Ko bom boljša,morda že jutr,se vam javim!

Lp,Tea

clock-img

12.04.2006, 21:52

clock-img

Teya

pencil-img

1051

tjaga, nč jokcat, tvoja vaga je za v smeti! user posted image

za kosilo sem jedla rižoto z jurčki in solato, za večerjo pa solato s fižolom in koruzo.....

mi je kar malo bad, ko berem, da ste ve že končale 43 dan, jaz pa sem šele v 23emuser posted image  no, imam pa tako še več časa, za izgubit tok zlo kilogramčkov, kot si jih ti, katis! user posted image  svaka čast!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem