cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: POGUMNE - začetek diete 1.4.

clock-img

29.03.2006, 22:39

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

Evo, še ena, ki se vam bo pridružilauser posted image Sem že hujšalaz eno skupino  lani po koncu poletja, pa me je potem dopust speljal na kriva pota in sem odnehala,...zdaj pa imam namen vztrajat,.. tako da s 1.4. začnemouser posted image

Rada bi shujšala 12 kg, sem pa začela že začetek tedna malo pazit na prehrano in uro na dan kolesarit, tako da sem že izgubila 1 kguser posted image

Bomo potem prvi dan diete javile še enkrat kilograme, ki bi jih rade izgubile in trenutno ITM, ne?



Kako se računa ITM? Vem da je nekaj z težo in višino samo ne vem če se še nekaj ne pdšteje ali prišteje user posted image

clock-img

29.03.2006, 22:46

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Dober večer, pogumne ženske! Jaz sem zaenkrat še pri odločnih, mi je pa uspelo v tem času 8 kil oklestit, bi jih pa rada še nekaj. Vsaj enih 5. Za začetek user posted image Mogoče se vam bom tud jaz pridružla 17.4., tako kot je tty predlagala, da se bomo ulovile. Si bom pa vzela malo pavze med odločnimi in pogumnimi, ker grem v tem času na dopust. Sej bom še vedno pazla kaj jem, pa ločevala bom, ampak mogoče bo tud kak greh padu, ampak upam, da čim manj. Moj ITM je trenutno 26,5, ko sem začela, pa sva s tty imele enakega-vidite, da je ona bolj pridna. user posted image tty, za tvojo vztrajnost in tudi za natančnost in spodbudo s tvojimi tabelcami, meni je res dalo zagona.
Vam povem, da bi sama brez podpore odločnih najbrž tudi shujšala, ampak z njimi je bilo lažje, kajti ko si imel krizo, si počekiral portal in se izpovedal, pa so te drugi potolažili... saj smo bili vsi na istem. In to je lepo pri takem "skupinskem hujšanju".


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

29.03.2006, 22:48

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

ITM=teža v kg/višina na kvadrat v m



_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

29.03.2006, 23:06

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

O hvala, hvala MelA. Je pa tko, da meni tud ful pomaga tale forum čeprav sem se pred leti že enkrat sama oklestila krepko čez 30 kg, sam tist kar sem dobila po porodu, bi pa brez ODLOČNIH in evidence težko šlo dol. Verjetno bi kmalu odnehala, če mi nebi blo smotan se kar izpisat iz tabelce. Moram pa priznat, da ga tam nekje od 75. dneva kar mal biksam in tko tud kile ne grejo dol - prej sem se pa res ful držala. V glavnem jaz bi zdej mela mal pavze, pa se mi zdi, da bo to glih Ok če začnemo 17. - mislim tiste ki smo ble pri ODLOČNIH, ostale pa seveda s prvim.
Pa še nekaj - kaj mi lahk zaupate s kerga konca ste kaj, jaz bi bla namreč ful vesela če je kaka iz okolice Nm ali pa okolice lj. (se pravi blizu mojega doma ali službe), da bi poskusle it kam skupaj mal migat - me začenja motit pomanjkanje kondicije.

lp

clock-img

29.03.2006, 23:18

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Punce jaz se vam bom tudi pridružila, ampak ne 1., ker imam do 3. skoz neke obiske in ne mislim trpet, s 4. aprilom pa se vam pridružim.

Po porodu mi je ostalo še 5,5 kg viška, če pa mi bi ratal pa bi bila vesela če bi dala dol 10 kg.
Sem že enkrat probala pa sem kmalu izgubila voljo, čeprav mi sploh ni bilo nič hudo, tud lačna nisem bila, volje pa res nisem imela prave. Je blo bolj za šalo kot zares. Upam da mi sedaj rata, vsaj tolk da lahk oblečem stare stvari.

clock-img

29.03.2006, 23:56

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo punce....še jaz....bom poskusila....

po porodu sem zgubila 20kg - še vedno so trije več kot prej.....če pa bi dala dol ene 10 kg bo pa še tolk bolje,,,,


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.03.2006, 10:31

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo še nekaj informaciji o dieti-da ne boste preveč brskale tiste k nimate časa (upam da je to ta dijeta k jo bomo držale user posted image  )

ZAJTRK: vedni isti in sicer: jeste ga v paru; dva jabolka, dve mandarini, dve breskvi, če jeste drobno sadje pa v količini ene velike pesti

1. PROTEINSKI DAN
KOSILO: kuhano ali pečeno meso v velikosti treh zrezkov, en kos kruha, solata v neomejeni količini. Na koncu popijete 2dl čiste juhe. Namesto mesa lahko vzamete tudi tri kuhana ali pečena jajca. Mleko in sir lahko jeste samo na ta dan (jajca in meso NE mešati). Sir lahko nadomestite tudi z jogurtom
VEČERJA: Isto kot za kosilo, samo brez juhe. Če je bilo za kosilo meso, naj bo ta tudi za večerjo. Če vzamete sir, se za isto količino zmanjša kolišina mesa ali jajc.

2.ŠKROBNI DAN
KOSILO: Pasulj, grah, krompir (obvezno kuhan) z dodatki začimb:vegete, origana, popra, pelatov, en kos kruha in solata
VEČERJA: Isto kot za kosilo, samo v polovični količini

3.OGLJIKOVO HIDRATNI DAN
KOSILO:kuhano testo z začimbami, testenine, pizze (samo z palati, žitom in koruzo)
VEČERJA: dva manjša kosa torte ali 3 do 4 kose peciva ali 3 do 4 kepice sladoleda in OBVEZNO tri rebra jedilne čokolade

4.SADNI DAN
KOSILO: mešano sadje v neomejeni količini
VEČERJA: mešano sadje v neomejeni količini

5. VODNI DAN
cel dan samo voda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.03.2006, 12:28

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

Še ITM
 
tega si lahko enostavno izračunate na:



http://www.osebnitrener.com/online/itm.htm

< Sporočilo je popravil AKŠ -- 30.3.2006 12:31:34 >


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

30.03.2006, 15:16

clock-img

Caarmen

pencil-img

356

Pozdravljene

danes sem prvič prišla na forum o hujšanju. Sprva se mi je zdelo da 90 dni ni zame. Šla sem na spletno stran, ki jo je en napisala. Vse sem si prebrala in si tudi stiskala jedilnik. Priznam, da bom prvič hujšala. Že večkrat sem rekla, da bio blo dobr a saj poznate občutek ... sej bom drugič. sedaj pa sem odločena, saj vidim koliko vas je in mi boste znale prebrodit krizo, če bi prišla.

Se vidimo 1.4.

Upam, da nam rata!!!!

clock-img

30.03.2006, 22:23

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

evo še nekaj informaciji o dieti-da ne boste preveč brskale tiste k nimate časa (upam da je to ta dijeta k jo bomo držale user posted image  )

5. VODNI DAN
cel dan samo voda user posted image user posted image user posted image



moram te popravit, da ne boš še katere prestrašila, vodni dan je vsaki 29.!!! in ne vsaki 5. Torej v 30-ih dneh pridejo 3 vodni na vrsto.

clock-img

30.03.2006, 22:54

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

dix mislila si dobro, ampak narobe si napisala user posted image . Torej v 90 dneh pridejo le 3 vodni dnevi user posted image .

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

31.03.2006, 08:36

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

ups...pa sm ga res pihnila....

hvala za popravek.....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

31.03.2006, 08:58

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ni kaj, bi se pa bolj poznalo če bi bil vsak 5. vodni, kajne, ha, ha, ha...

pozdravček

clock-img

31.03.2006, 12:03

clock-img

dix

pencil-img

897

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

dix mislila si dobro, ampak narobe si napisala user posted image . Torej v 90 dneh pridejo le 3 vodni dnevi user posted image .

LP



upsi...wat a mistejka to mejka

clock-img

31.03.2006, 20:11

clock-img

mama76

pencil-img

182

Pa še jaz, se vam pridružujem, v novembru sem hujšala s ta novimi in izgubila v slabem mesecu 5kg potem me je vstrajnost zapustila upam, da mi tokrat uspe imam pa +15kguser posted image .

clock-img

31.03.2006, 21:39

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Punce, jaz bi se vam tud pridružila. Sem hujšala pri bombah, potem pa me je pred 14 dnevi začelo mal zdravje zafrkavat (žolč), pa po skoraj svh letih sem šla spet v službo in mi je zmanjkalo volje. Zdaj bi pa rada spet začela. In sem za, če me sprejmete, seveda. Pa ime pogumne mi je tudi všeč.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

31.03.2006, 21:51

clock-img

svoja

pencil-img

29

Še jaz se vam pridružim.
Nujno, ampak res NUJNO, moram začet delat na sebi. Mam skoraj tolk kil kot v porodni sobi.
In nujno, ampak res NUJNO, rabim koga, ki me bo hvalil, ko mi bo uspevalo, in mi žugal ter me tiščal dalje, ko ne bo šlo.
Jutri je krasen dan za začetek.

clock-img

31.03.2006, 22:40

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Bravo punce, da ste se opogumile........POGUMNE si bomo med seboj pomagale in se kar se da spodbujale, da nobena, ampak res nobena ne bo obupala.....kajti mormo vztrajat do konca! Če je drugim šlo, bo še tudi nam uspelo!!!user posted image user posted image user posted image  Jutri je pa D dan! Z polno paro naprej .......hujšat namrečuser posted image

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem