cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bombe...22.dan(Š)

clock-img

22.03.2006, 13:03

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Ojla!

Jaz sem pa žalostna! Sem zgubila šele -2.2kg user posted image  Pa kak to da vam grejo tak fajn kilce dol...pa jaz nič skoro ne grešim...tisti skoro je bil zato ker sem včeraj po dolgem času pojedla 2 piškotka zvečer...user posted image user posted image  Ne bom več. Najraje bi se še kavi odpovedala!

clock-img

22.03.2006, 13:50

clock-img

katis

pencil-img

975

Jupiiii user posted image !

Sem bila pravkar na vagi! Ma bi jo kar poljubila:

Teža -7,1 kguser posted image
ITM - 2,57 user posted image

To je bolje, kot sem upala! user posted image
Kako sem jaz vesela!

Aja Jessy, mislim, da sem 50. na seznamu... ali pa tam nekje!!!

Zdaj grem pa kuhat ohrovt pa cvetačo....mmmm... bom kar z užitkom jedla, zdaj, ko sem spet na pravi poti!user posted image



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.03.2006, 13:56

clock-img

katis

pencil-img

975

IZVIRNO SPOROČILO: pegica1

Ojla!

Jaz sem pa žalostna! Sem zgubila šele -2.2kg user posted image  Pa kak to da vam grejo tak fajn kilce dol...



pegica1, ne se sekirat, nekateri imamo tolk zaloge, da bomo rabli dve ali tri runde te diete, da bomo prišli na normalo. In ker je start na več kg, je padanje toliko hitrejše. Vsaj v začetku. Pa še v fitnes hodim 2x tedensko.
Tako za info, moj začetni ITM je bil 39,17!user posted image  Saj vem za zjokat.Sedaj sem pa na 36,71! Zame fantastičen občutekuser posted image , da sem na najnižji teži v zadnjih treh letih!

Ampak tudi tebi bo uspelo!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.03.2006, 14:03

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Jaz imam ITM 23.3
izračunano na: http://www.osebnitrener.com/online/itm.htm 

clock-img

22.03.2006, 14:35

clock-img

Anonimen

Moji rezultati hujšanja:
KG:
1.teden[8.3]:79,5-2,5=77
2.teden[15.3]:77-1=76
3.teden[22.3]:77-1,5 kg=74,5
Torej skupno -5 kg.
ITM:
1.teden[8.3]:29,6
2.teden[15.3]:28,6
3.teden[22.3]:27,7
Torej skupno -1,9 ITM.
 




Tako,pa smo nekaj shujšali-jaz sm kar zadovoljna z rezultati.Naj se kilogramčki še naprej topijo tako lepo...




In kaj sem jedla danes?
Z ob 7.30:1 banana
M ob 9.00:1 banana
K  ob 14.00:kuhan krompir z petršiljem+mehiška omaka(grah,koruza,fižol)+solata

Za večerjo pa še nevem,kaj bo!Mogoče se javim še kaj zvečer!




Bombe,gremo naprej...še samo 68.dni...pa bomo bombice!:)

clock-img

22.03.2006, 15:53

clock-img

meki

pencil-img

12

NO TUD JAZ SEM TUKI,MAL PREPOZNO A SEM ŠE Z VAMI.
MOJA TEŽA    -3,5KG


_____________________________

NAJLEPŠE STVARI SO TISTE,KI JIH NE MOREŠ NE VIDETI NE PRIJETI. LAHKO JIH LE ČUTIŠ.ŽELIM TI ČIM VEČ TAKIH STVARI.

clock-img

22.03.2006, 17:01

clock-img

tinca100

pencil-img

13

Živjo bombe!
Sem šele sedaj uspela priti do interneta. Seveda najprej otroci, potem [sm=love.gif" border=0>, šele zadnja pride mama na vrsto. Da se malo razpišem. Ta zadnji teden sem bila kar žalostna, ker ni šlo nič dol. Včeraj sem bila tako jezna, da sem za kosilo pojedla kar tri kose pohanega sira in rdečo peso. Saj nisem grešila, najedla pa sem se fuuuul. Nisem vedela, ali se vam bom danes kaj oglasila. Sedaj pa, ko sem opoldne pred kosilom šla na vago ( vedno se vagam pred kosilom ) je kazalo kar 0,5 kg manj.
Za seznam pa:
ITM: 25,1
22.03.2006:   - 2kg
CILJ:   -10 kg
 
Bodite fajn. Sedaj moram končat, ker PEČEM KRUH. Saj ni zame ampak za familijo. Se moram pohvalit, da mi kar uspeva. Jaz ga pa samo gledam.

clock-img

22.03.2006, 18:50

clock-img

Anonimen

Danes sm mela prvič lušte,po enih kakvovih bonbonih.In kaj sm nardila?Vzela sm mojo škatlo za OH dan,kjer mam za jutr že pripravljene dobrote,in dodala še tri bombončke.Moji bodo v vsakem primeru,danes al pa jutr.Zdaj sm ravno pri večerji-papcam polno šalčko graha iz konzerve,pa potem bom pojedla še dva al pa tri sruove korenčke.Njami.Sm kar vesela in ponosna na svojo železno voljo!

Grem naprej...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem