cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kje ste tiste pogumne k danes začnemo?!-DVOTEDENSKA DIETA

  
clock-img

17.03.2006, 10:46

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Karin sem vesela, da si od zdravnice prenesla dobre novice....Drgač pa da ti povem, da sem se jat v nosečnosti zredila za 36 kg....tko, da se tud jaz matram že kar en lep cajt....In mi je takole tudi bolje ko nas je več, da se mal vzpodbujamo....Tko da ti kar vztrajaj, boš videla, da boš tudi ti oblekla tiste obleke in ostale stvari....Drži se...Zdej grem pa z Danajo mal na sprehod.....Se javim po kosilu......njami.....(bom namesto ribe si opekla piščanca), ker meso lahk jem brez kruha, ribe pa ne.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

19.03.2006, 00:47

clock-img

Anonimen

Kako?
A še vztrajate?
Jaz še. Je mal težko k me po cele dneve ni doma ma bo.
Lačna nisem nič več user posted image user posted image user posted image
No bodte pridne!

clock-img

19.03.2006, 09:44

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jaz še vztrajam!!! Me ne matra več, edino mimo krulenja ne gre,ker hodim tako pozno spat, povečerjam pa že ob 18.30.Tko da gre....Še en teden....Kako pa kaj kg pri vas...Pri meni je -2kg...Zgleda da sem imela še dosti zaloge...user posted image user posted image user posted image

Punce javte se kej...


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

19.03.2006, 19:15

clock-img

Anonimen

Živjo!
Jaz tudi še zmerej pridna! Ma nedelja je najhujša k se nimam kam dat in mami skoz kej peče in pol diši in je groza. Se kar kam ven najraje umaknem. Ja shujšala sem 4 kg. Sem kar zadovoljna. Upam da bo šlo še kej dol. Se pa drugače fajn počutim in me lakota sploh ne matra več.
Bodi še naprej pridna k bo vse to poplačano user posted image

clock-img

19.03.2006, 19:27

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

user posted image user posted image user posted image user posted image Karin čestitam...Vidiš da gre.....Še mal pa bova šlankerce.....user posted image ....In kaj si kej jedla danes??? Jaz sem za malico jogurt, za kosilo piščanca in solato...Za večerjo pa hrenovko in kisle kumare,ker imam zeleno solato že poln kufr....user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

19.03.2006, 19:44

clock-img

Anonimen

Ja jaz sem jedla purana in brokoli za kosilo. Dopoldan nič ker sem spalauser posted image user posted image user posted image
No ja vsaj trudila sem se-formula pa to. Odmeva po celi bajt.
Zdej sem pa pojedla hrenovko in nč druzga k mi nč ne paše.
Se pa nalivam z vodo k te nedelje mi res ne ležijo. Vsi neki jedo kle pred tvjem jaz jih pa lahko sam gledam. Ma bo bolš.
Aja pa zdej so mi tolk kumarce zadišale ko si jih omenila pa se jih ne upam k ne prenašam glih kisa najboljš. No mogoče bom eno.
čau

clock-img

20.03.2006, 08:24

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

eto še mene. Midva z mojim sva tudi začela v četrtek. In sva zelo pridna!!!!!! Nič ne švinglava (vsaj ne konkretno) malo naju mantra, ampak se spodbujavauser posted image user posted image . Torej danes imava 4. oz peti dan (midva štejeva tisti prvi dan s slivami kot prvi dan, in potem drugi,..... tako da jih imava 15) Torej danes je 1/3. Vsak sva zgubila dobro 1,5 kg. Poročam spet čez dan ali dva


lp

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

20.03.2006, 09:04

clock-img

Anonimen

Pozdravljena! Oba!
Ja lepo da nisve več same z romano. Več nas je lažje je. Vsaj meni.
Ja kar vztrajajta. Jaz mislim da se splača. Pa vsak dan je lažje.
Pa res se mi zdi lepo da sta šla skupej v to.
Jaz svojga ne morem spravt v to ker bi se posušil če bi ga user posted image user posted image user posted image
Me pa spodbuja in mi to res dosti pomeni.
Držte se!

clock-img

20.03.2006, 18:01

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Živjo vsem, ki vztrajate....Jaz sm dons ful lačna, ker ne maram špinače in nisem jedla nič, razen malo solate....Sm pa dve kavi že spila.....
Kg so se mi ustavili in sploh ne gredo več dol....Ampak bom vztrajala do konca....Da vsaj vidim koliko mi bo resnično šlo v dveh tednih dol.....
Pa pri tebi Karin? Koliko kg si že izgubila....????
Jaz sm dons tuk lačna, da bi vola pojedla....Bom za večerjo si purana opekla pa bo...Javite se kej....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

21.03.2006, 08:35

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

fuj, fej, fuj- korenček z limono.
Moj je rekel da je sigurno nek pomen in je treba jest. Jaz pa že nasploh ne maram korenčka. 3 male žličke sem ga ravno pojedla- toliko da je. Moj je pa kar cel krožnik zmazal. user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

21.03.2006, 10:01

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Živjo....

Jaz sem pa žemljico pojedla in je bila tako dobra.....Ko je bilo pa za zajtrk korenje z limono sem pa kar izpustila.... Ker zjutraj pa res ne morem jesti korenja....drgač sm pa porajtala da me je ta dieta ful pozaprla....tko, da si bom danes skuhala figov kompot, pa bom kompot spila....Pa kako kej kg???? Pri meni -2.5kg....Tko,da mi gre počasi dol.... Bo že.....In koliko je šlo vama Moyca dol?


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

22.03.2006, 09:25

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

mojemu ene 3 kg, pa meni 2,5kg

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

22.03.2006, 09:34

clock-img

Anonimen

user posted image Evo spet mene!
Nimam časa niti poročat kako mi gre. Ja še vztrajam. Jaz sm pa pojedla korenje k mi je ful dobro.
Ampak še zmeri sam za tiste žemlce živim. Aja pa jaz pijem donat k me tud ful zapre ta dieta.
Shujšala sm pa 6 kg! Zelo vesela. Ma videt ni pa nič. No ja mal lažje diham v kavbojkah. Ma bo počas.
Držte se!

clock-img

22.03.2006, 13:34

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Evo mene....Pojedla zeleno solato s paradižnikom....Jaz tudi pijem donat pa ni haska, sem tudi spila figov kompot, pa nič....Me je kar napihlo....Ne vem več kaj naj naredim, da bom šla na wc....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

23.03.2006, 08:51

clock-img

Anonimen

Joj to je pa res grozno.
Ma a ješ belo žemljico zjutrej. Moja dohtarca prav da se treba vsemu belmu izogibat. No ja jaz se delam da mleko ni belo.user posted image
Ne resno probej polnozrnato žemljico jest zjutrej. Jaz jem uno bučno. Je ful dobra. Pa še ful se naješ.
Ja upam da bo kmalu bolje.

clock-img

23.03.2006, 09:17

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Ja polnozrnato žemljo jem.... Zdej že od nedelje nisem šla....kg so se mi pa ustavli....in vem da sam zaradi prebave.... včeraj sem spila 0.5l donata, figov kompot, pa še svečko sem si dala,.....pa nič.....trebuh mam tuk napihnjen, kot bi imela M.....sam sm rekla, da bom do konca zdržala, ker me zanima kok bo šlo dol....pa še to včeraj zvečer sem pojedla 5 kom fig.....zdele bom pa na tešče popila mlačen donat, da vidim če bo kej......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

23.03.2006, 10:51

clock-img

Anonimen

Joj, se mi prou smiliš. K vem kako je to hudo.
Meni donat pomaga ma očitno ne vsem.
Probej čim več tekočine pit. Druzga ti pa ne vem svetovat.
Ja drži se. Upam da bo kej boljš.

clock-img

24.03.2006, 08:46

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Celo na wc sem šlauser posted image user posted image user posted image ...Počasi mi gre že ta hrana na živce....Kg pa isto -2.5kg....Sploh ne vem kako da mi je šlo tako malo dol????Bo že!!!!Tko, da komaj čakam, da je ponedeljek..... bom pol normalno jedla, ampak ne velike porcije, pol bom pa še šla na 90-dnevno za ene tri tedne, tako da se znebim še treh kg.... Edino če mi bodo še zdele do ponedeljka šli še kej dol......Bomo videli....In kako je kej z vami (Karin, Moyca)..????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

24.03.2006, 18:23

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

ja danes je spet prvi danuser posted image , torej 9. Mi že gre na živce zelena solata, pa meso,....user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

26.03.2006, 12:42

clock-img

Anonimen

Jaz se pa kar fajn držim! Sam res komi čakam normalno hrano. Sam mogoče bom še en teden to držala če mi bo ratal. Bomo vidl. Drgač mam pa tud jaz namen na ločevalno prešaltat.
Aja pa mi mamo pa -8kg!user posted image user posted image user posted image

Zelo zadovoljna. Sam videt je pa bolj malo. No mami je rekla da je mal opazit ma drgač pa ne glih no.
Bo boljš.
Glavno da se jaz boljš počutm.
Aja pa zdej sm čist user posted image  k sem že dvakrat v novem stanovanju prespala. Pa itak nism nič lačna k mam tolk dela da niti jest nimam časa.
Sam je mal bedno k nimam še interneta priključenga pa ne morem kle mal gobcat. No sem šla pa dns k mamici na kavo pa je. Pa v službi mi tud včasih rata kej gor pridt.
Ajde držte se.

clock-img

27.03.2006, 12:31

clock-img

Anonimen

Pa sem še jaz tukaj, danes mi teče 8. dan od 15-ih, moji mami pa 7. dan od 15-ih. Se zelo drživa, včasih celo kaj ven spustiva, pa nisem najbolj zadovoljna z rezultatom. V sedmih dneh -1,8 kg. Res pa je, da me WC ni videl že 4 dni, pa saj, če tako malo jem, saj me še nič ne tišči.user posted image user posted image user posted image
Kako bom pa  shujšala obljubljenih 9 kg v 15 dneh, če se nikamor ne premika? Pa še za materinski dan mi je moj srček podaril veliki srček Milke s pralinami in zdaj tam počivajo v omari in ne smem misliti nanje. Pa saj ni hudo, sem tokrat kar nekak z glavo pri vsem skupaj in racionalno razmišljam. Mislim, da mi pomaga samo to, da vem, da traja samo 14 dni in si bom potem lahko vsake toliko privoščila en bonbonček.

clock-img

27.03.2006, 13:14

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Evo za mene je konec diete...14 dni je za mano...Sam  priznam, da sem včeraj grešila.....Shujšala sem pa -3kg.....Pa sm se držala....Tko,da morm še 3kg shujšat....Bom šla še mal na ločevalno....Sam ne takoj......Javite kako ste preživele......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

28.03.2006, 21:16

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

jutri imava z mojim predzadnji danuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

30.03.2006, 08:11

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

no in danes imava končno zadnji danuser posted image user posted image user posted image
Moj dragi se ni niti enkrat pregrešil, jaz tudi ne prvih 10 dni, zdaj na koncu pa malo z črno čokolado. Mi je cuker padeluser posted image user posted image user posted image
Jutri poročam točne rezultate

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

30.03.2006, 12:54

clock-img

Anonimen

No jaz sem končala. Ne morem več. Je blo dost 14 dni.
Shujšala sem 8 kg, čez kkšen teden pa mam namen na ločevalno it. Pol pa počas koker pač bo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem