cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Prometna nesreča

clock-img

10.03.2006, 09:48

clock-img

Nikita***

pencil-img

673

Žal mi je, da se ti je to zgodilo.
Nobene besede tolažbe ne pomagajo. Poskušaj se čimveč pogovarjati in govoriti o tem. Izrazi svoja čustva, bolečino, stisko, jezo, žalost, bes, karkoli.... Če ne moreš o tem govoriti, pomaga tudi, če pišeš. Samo ne drži v sebi!


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

clock-img

10.03.2006, 09:53

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Moje iskreno sožalje. user posted image Vedi, da vas vaši trije user posted image  čuvajo. Objemi svoja dva zakladka in probaj počasi živeti dalje. Vsak dan posebej. Čas bo prinesel svoje. Drži se, mi smo s tabo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

10.03.2006, 10:34

clock-img

Mojca20

pencil-img

1268

Iskreno sožalje tudi z moje straniuser posted image . Verjamem da ti je trenutno zelo hudo, čuvaj svoja dva sončka, ki ti naj svetita v teh hudih trenutkih.

clock-img

10.03.2006, 15:12

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Iskreno sožalje tudi od mene user posted image  ! Ostanimočen saj te hčerkici prav zdaj potrebujeta! user posted image

clock-img

16.03.2006, 11:52

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Iskreno sožalje še z moje strani,..ne obupaj user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.03.2006, 17:39

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.03.2006, 10:12

clock-img

Anonimen

Ob taki tragediji,so vse besede odveč,ker jih pač nekdo,ki tega ni doživel enostvno ne najde.Ni lahko ostat sam,izgubiti najdražje,podporo življenja,
samo vi trije ste ostali,da se spoprimete z življenjem.Trnava bo ta tvoja pot,
ko se boš sam spoprijel z odraščanjem tvojih otrok.Želim ti,da boš zmogel in ne obupal,
in si v nadaljnem življenju našel pravo pot in po vsej nesreči tudi zase srečo.

Moje iskreno sožalje ob izgubi dragih ti oseb.

clock-img

31.03.2006, 14:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.08.2006, 08:10

clock-img

srecna mati

pencil-img

33

Zivjo. Rada bi povedala mi je zelo hudo za to kar se je zgodilo se bolj pa zato ker poznam osebo ki je zakrivila to nesreco.Nebom jo zagovarjala a verjemite da tudi njej ni lahko.

clock-img

14.05.2007, 21:38

clock-img

majda12

pencil-img

183

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tebi in tvojima hčerkama pošiljam največji objem,user posted image user posted image

clock-img

22.05.2007, 09:34

clock-img

modrooka

pencil-img

813

   user posted image  
user posted image

clock-img

07.06.2007, 20:35

clock-img

purple

pencil-img

1897

user posted image Iskreno sožale.Bodi močen,hčirki te potrebujeta.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem