cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: BOMBE... 6 DAN (Š)

clock-img

06.03.2006, 21:46

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Pa še en glas iz naših koncev.

Hudo hudo hudo je user posted image user posted image ,pa vedno zvečer. Kosilo in večerja nista bila tako slaba sem se fino najedla, ampak zdele je pa spet kriza.Taaaaaaaaki sendvič bi zdej pojedla,da bi se kr kadilo, ampak bom namesto tega šla v posteljo da me mine. Dober je edino to, da nimam nič takega v hladilniku, drugače bi bilo preveč mamljivo v taki krizi. Upam, da me to ne bo držalo predolgo vsak večer, no jutri me ziher ne bo, ker bo na sporedu veeeeeeelik kos torte user posted image user posted image  in rebrca jedilne čokolade. No sej bo kmal jutri večer (tolažim sama sebe), pa bo še en dan manj.

Lep večer vam želim in uživajte!

l.p.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

06.03.2006, 22:15

clock-img

irenca

pencil-img

21

Ojla punce!

No, pa je končno dan za mano brez prekškovuser posted image . Hvala,hvala Maja Z za receptuser posted image , komi čakam,da jih nardim...upam,da mi uspe,ker nism glih kakšne hvale vredna kuharca!!
Zdle pa kmalu v pojstlo, da se ne pregrešim!!

Lepo spite bombice!!
nočka!
Irena

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem