cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ležeč porod ali lahko drugače ?!

clock-img

06.08.2009, 11:24

clock-img

giotti

pencil-img

1675

Ful zanimive zgodbe, torej še vedno prevladuje leže za razliko od več kot polovice sveta... No, važno je, da ti pustijo vse mogoče položaje in te ne silijo, da ležiš, če ti mogoče to ne paše, kar pa razumem, da je mogoče? Torej, lahko rodiš kakor želiš? Pa imajo po tleh blazine, če na primer bi mi pasalo na "vseh štirih"?

clock-img

12.08.2009, 10:38

clock-img

giotti

pencil-img

1675

Si bom kar sama odgovorila user posted image Da se roditi, kakor ti paše, samo treba se je natančno vnaprej zmenit in ti potem dodelijo tebi primerno babico - tudi take so, ki se po tleh valajo zaradi tebe user posted image - frišna novica iz včerajšnje šole za starše user posted image

clock-img

12.08.2009, 21:08

clock-img

tejči28

pencil-img

2056

jaz sem rodila lani na ptuju in je bilo čepe.Verjetno je tudi odvisno od babice. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem