cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bombe...5.dan (B)

clock-img

05.03.2006, 16:22

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

Šele zdaj se javljam. Tale stvar ni in ni hotela delati.
Torej, preživela sadni dan - USPEŠNO.Težave so bile danes za kosilo. Pri tašči same dobrote. Kot da bi vedela, sem dobila ogromno postrv. Prav pasalo se je malo najest po dolgih časih. Pa vse pravilno, seveda.
Nisem se mogla zjutraj zadržati in sem se stehtala.  Zaenkrat gre super!!!
Pa veselo naprej!


Pa še odgovor na mešanje živil. Ne vem, jaz tudi če mešam, gre vseeno dol. Mislim, da je bolj važno, da ne mešaš skupin živil (OH in beljakovin). Sem že pravi ekspert v hujšanju in po moje ne shujšaš čisto nič manj, če za večerjo ješ drugo kot za kosilo in za zajtrk ješ dve vrsti sadja.  Sama tudi tako počnem, ker drugače ne bom vzdržala, rezultat je pa vseeno - 2 kg od srede do zdaj user posted image . Tako, da ne vem!


_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

clock-img

05.03.2006, 19:40

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Torej tudi ta dan je za mano, zjutraj sadje, za kosilo zrezek z gobicami, zdajle pa sem pojedla samo jabolko ker mi ni druga pasalo.user posted image
Saj kar gre ne? Meni ni tako težko, kg pa tudi grejo dol vsaj meni.
Aja tudi jaz ne jem isto kot za kosilo. RAje nič ne jem kot da moram isto, ker mi res ne paše, tako da pojem kaj drugega v okviru dneva (pač tisto kar spada v določeno skupino).user posted image

clock-img

05.03.2006, 19:43

clock-img

virea

pencil-img

33

Jaz pa sem imela malo krize, sem po večerji jedla še palačinke.user posted image

Bom jutri bolj pridna.

Sicer sem pa nekaj verjetno potrošila z nekajkratnim kidanjem snega čez cel dan. user posted image

clock-img

05.03.2006, 20:12

clock-img

Anonimen

Moram se javiti še zdaj,zvečer.Po kosilu mi je bilo v želodcu slabo in sem cel dan ležala,vmes pa posrkala še prib. 1,5 l vode.Potem sm pri televiziji popapcala še pol jabolka.Čez pol ure pa sm pojedla eno mamimo skutino palačinko,za katero pa menim da ni bila pregreha,ker:
*mleko,jajca in skuta spadajo med beljakovine(čeprav jih po pravem ne bi smela mešati,pa dobro).
*žlička moke,kolikor jo pride na palačinko(če jo),mi ne bi smela škoditi,ker sem se v teh dneh odpovedala v celoti kruhu,pekovskim izdelkom in sladkorju ter sladkarijam.
*ker mami samo zaradi mene v palačinko ni dala sladkorja.

Tako,da to ni bil takšen greh.In glede na to,kako malo količino hrane sem zaučila danes,proti mojemu prejšnjemu življenju,je to zares minimum.
Kak drug dan bom pa bolj pridna...

clock-img

05.03.2006, 20:28

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Hajli hajlo!

Tud jaz že zdavnaj po večerji. Piščanček in paradižnik.

Mi je pa moj s špila privlekel 2 krožnika peciva, ki je zgledalo čudovito!!!! Jaz, totalni manijak na sladko, pa sem bila čist flegma in sem ga po tri kose dala v vrečke in zamrznit, da bo kdaj za OH dan!
Bravo jaz, da me ni premagalo!

Me zanima, če bo pi delala sezname in seveda se tehtamo vsako sredo, kajne?

Se beremo jutri!

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

05.03.2006, 20:51

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Uspelo mi je!!!!!!!!!!!!!

Nisem se dala, čeprav je bila kriza kar velika.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

05.03.2006, 21:40

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jaz sem pa podlegla trem žlicam tiramisuja. Ga je moj user posted image   jedel, ker je še ostal izpred dveh dni, pa je tako dišal, da sem se mu zasmilila in mi je pustil en majhen, majhen košček, iz katerega sem naredila tri koščke in jih lepo popapcala! Kolk je bil le dober!

< Sporočilo je popravil Jessy -- 5.3.2006 21:41:05 >

clock-img

05.03.2006, 22:05

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Pa je še en dan za nami user posted image user posted image . Za kosilo sem imela svinjski šnicl popečen z zelenjavo in veeliko skledo solate, za večerjo navadni jogurt, ampak zdele me matra lakota fuuuuuuuuluser posted image , tole napišem in skliznem v postlo, da me mine, drugače bo trpela čokolada.
Med tednom sploh ni blo blema, ker ni bilo ničesar na zalogi, med vikendi,ko pa je user posted image  doma mora bit pa še kaj drugega kot to, kar jaz jem in je resnično mučno, potem pa me še jezi z dobrotami,tk da sem čist out nocoj.

Lep večer še naprej!

l.p.
Irena

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem