cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bombe...3.dan (OH)

  
clock-img

03.03.2006, 12:22

clock-img

ma-ja

pencil-img

471

Evo, še jaz se javim. Službene obveznosti, ni šlo prej. Včerajšnji dan je minil brez napake. Zbudila sem se lačna kot volk in potem komaj spravila vase dve mandarini. Kosilo je tudi za mano, z manjšim kiksom. Mah, če bi lahko kuhala doma, tako pa ni bilo nič pametnega v službi. Pojedla pa sem solato, špinačo in čisto malo nekega krompirjevega zavitka user posted image . Pa vsak dan imajo špagete ali kaj od testenin, danes pa čisto nič. Nisem bila prepričana, če bi lahko zraven špinače kruh, pa so se mi ti zavitki vseeno zdeli manj nevarni (čeprav ne na pravi dan). Za večerjo pa bom najbrž rogljiček, vmes pa ura telovadbe in sauna. Jutri pa spet na tehtnico. Ni vrag, da ne bo malo manj!

Pa uspešno NAPREJ!

Jutri je pa sadje....

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

clock-img

03.03.2006, 12:29

clock-img

TORTICA

pencil-img

178

Joj tudi jaz bi jabolčni štrudl, ampak sedaj.user posted image
Za zajtrk sem pojedla eno banano, za kosilo bom pa sedaj svedrčke. Kaj si bom pa zaželela za večerjo pa še ne vem.

Veste kaj me zanima. A lahko jaz popoldne pojem eno pomarančo ali je to prepovedano?user posted image

Lepo se imejte

clock-img

03.03.2006, 12:41

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Bojda ni priporočljivo jesti popldan, samo jaz imam ob 12 kosilo in pol kje je še večerja, zato vedno pojem jabolko še nekje okoli štirih, saj koliko jaz vem je splošno znano da ko čutiš lakoto, začne telo pospešeno shranjevati zaloge, to pa ni najboljše, zato raje pojem sadež.
Mislim da je jabolka popoldan manj škodljiva kot kava zjutraj, kateri se nekatere ne morejo upretiuser posted image

clock-img

03.03.2006, 13:32

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Jaz sem pri prejšnji 3MD dieti (kaj smo že bile, Lune?) vedno jedla popoldansko malico (seveda sadje ali lešnike...) in sem shujšala 10 kg.
Od kosila opoldne pa do večerje je brez malice  res malo hudo!!!

clock-img

03.03.2006, 14:11

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Jst sem tud zdele pojedla, ker nisem doma sem si kupila v trgovini testenine z omakco za hitro pripravo, in so bile ful zanič, tko da je bilo moje kosilo res user posted image ...
Čez vikend pa ne bom pri računalniku,  bom pa se držala pravil, se pravi jutri je sadni dan v nedeljo pa beljakovinski... Ali ima katera kakšen dober predlog za jedilnik?

lepo se imejte in vztrajajte še naprej!!!user posted image

clock-img

03.03.2006, 14:30

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Pico sem že skonzumirala, pa lahk rečem, da ni bilo prav nobene dobrote. Sem pogrešala SIIIIIIIR! user posted image
Sem dala gor mal Tabascota pa je bilo takoj malce boljše, pol sm pa proti koncu še mal ketchupa dodala, je bila pa še kar znosna...sam sir je pa še vseen manjkal. Ne vem, če se ne bom jaz pri picah zadržala, da bom bres sirčka jedla.

Jedilnik za jutri: sadje, zelenjava

clock-img

03.03.2006, 14:33

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

jaz se šele vstanem, ko že ve kuhate kosilo user posted image  če ne greva s tamalo kam je vstajanje ob 10h, 11h user posted image  tako da takrat najprej kofe spijem, sadje pride na vrsto okrog 12h, kosilo šele ob 14h, 15h user posted image  do večerje žlempam vodo, prav tako po njej user posted image  

se bila ponoči tako lačna, da sem se zbudila in ker se poznam, nakupujemo samo tisto kar v enem dnevu pojemo, drugače bi že bil atentat na hladilnik user posted image  tako pa sem lahko le videla kako lepo luč gori, ko je prazen user posted image  
no in potem nisem mogla zaspat in sem 2 uri v postli igrala Milijonarja na mobilcu user posted image  

ju3 bo težka je SZ dan, tako da bo:
*zajtrk: sadje
*kosilo: zelenjavna musaka s krompirjem
*večerja: 1/2 kosila

v nedeljo je B dan in se bom pustila kam povabit na kosilo na čvape in solato user posted image  za večerjo bom pa jogurt

user posted image user posted image user posted image  komaj čakam palačinke!

clock-img

03.03.2006, 14:37

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jana, jest pa mislem, da krompir ni za jutri!!! Krompir ni zelenjava, ampak je posebna skupina! Jemo ga na škrobni dan!
Ti tisto zelenjavno musako mal drgač naredi! Namest krompirja daj bučke!

clock-img

03.03.2006, 14:41

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

user posted image  tako piše na jedilniku od splišni na 8.dan, ki je sadno-zelenjavni user posted image


no, če to ni OK bom pa naredila đuveč riž in za ostale člane še kakšno hrenovko zraven user posted image  + soljat

clock-img

03.03.2006, 14:43

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Mogoče ga je Splišni malce priredila. V Rinini knjižici je zelenjavna musaka s krompirjem na škrobni dan.

Raje kaj drugega pogruntej!

clock-img

03.03.2006, 14:47

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

a đuveč je OK? user posted image

clock-img

03.03.2006, 15:48

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

jana73, nevem kje si ti dobila tole musako z krompirjem toda to absolutno spada na škrobni dan. Brez pogajanjauser posted image user posted image

Pa saj ni tako hudi ob sadju zdržat....jaz v 1. krogu nikoli nisem jedla ničesar razen sadja...niti zelenjave. Enkrat sem naredila polnjena pečena jabolka...drugače pa samo surovo sadje. PA se da čist OK preživet.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

03.03.2006, 15:50

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Đuveč pa ne vem iz česa je, tako da ti ne znam svetovati!

clock-img

03.03.2006, 16:02

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

đuveč je riž & zelenjava (paradižnik, paprika,...) user posted image  

grem poiskat link od jedilnika gospe Splišni user posted image  


glede na to, da polno dojim ne morem cel dan sadje jest, bo tamalo razneslo user posted image  

sicer pa komaj čakam ćevapćiće user posted image

clock-img

03.03.2006, 16:06

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

clock-img

03.03.2006, 16:16

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Ja samo v tem jedilniku je pa res čudno tole na sadno-zelenjavni dan. Splišni je se meni zdi ta jedilnik samo kopirala iz ene internetne strani. Samo to je pa res čudno. No naj se kera oglasi ki ima pojma kaj bi to bilo.

Aja moja večerja že omamno diši iz pečice. -Jabolčni štrudl. Mnjami.user posted image

clock-img

03.03.2006, 16:17

clock-img

aljaneva

pencil-img

53

Živjo Bombe.
Pa se še jaz javljam, sam tok da veste da sem še z vamiuser posted image
Jaz sem včeraj kar nekaj v omaro hodila gledat kaj bi lahko v usta dala...
Hvala bogu mi je uspelo ostati samo pri odpiranju in zapiranju omareuser posted image
No moj jedilnik danes:
Z:2POMARANČI
K:GRAHAM ŠPAGETI Z PARADIŽNIKOVO OMAKO IN GOBICAMI
V:PALAČINKE Z EVROKREMOM0+REBRO JEDILNE ČOKOLADE.

Komaj čakam večerjo.mmmmmmmmm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2006, 16:50

clock-img

virea

pencil-img

33

Krompir nikakor ne spada pod sadno-zelenjavni dan, pač pa pod škrob. Enako velja za riž, tako da tudi đuveč odpade.

Lp, Virea

clock-img

03.03.2006, 16:58

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Jana, žal tudi riž odpade!

Kaj pa če bi si pripravila kakšno zelenjavo kuhano na sopari, ker je tako bolj okusna? Pa kako solatko? Če pa si skuhaš kompot iz jabolk, pa ta male zagotovo ne bo nič napenjalo, ker kuhana jabolka ne napenjajo.
Drugače ti res ne znam pomagat!

clock-img

03.03.2006, 17:27

clock-img

TORTICA

pencil-img

178

user posted image user posted image
Koliko palačink pa lahko danes za večerjo? a samo 2 ali katero več.user posted image user posted image

clock-img

03.03.2006, 17:30

clock-img

buni1

pencil-img

93

Ej, saj sadni dan ni tako težko zdržat!user posted image  Za kosilo si pa SKUHAJ malo zalenjave, pa kečap zraven.user posted image  Boš vidla, da je znosno in za zdržat!user posted image Samo nekaj se je treba zamotit, da ne misliš na hrano!!user posted image

clock-img

03.03.2006, 17:39

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Saška, jaz bi kar 3 pojedla! user posted image

clock-img

03.03.2006, 17:56

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Evo mene po večerji. 2 palačinki in malo jedilne čokolade.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

03.03.2006, 19:46

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Se še enkrat javljam tud jaz.
Ravno sem končala s koščkom jedilne čokolade.
Me je danes popoldne kar matralo, zato sem že ob petih pojedla sladico in je bilo kar bolje. Zdaj pa še ta košček čokolade. No, do odhoda v posteljo pa le še voda voda voda.

Jutri pa sadni dan. Ker ga imam ful rada, se ga že veselim. Upam, da bom takega mnenja tudi jutri zvečer.user posted image

Moram povedat, da sem odločena, da mi bo uspelo. To me navdaja z optimizmom. Namreč, prej sem že ničkolikokrat poskušala s kako dieto, pa nisem bila 100% in je vse padlo v vodo. Zdaj pa se mi zdi, da je tudi moje razpoloženje drugačno.user posted image


Bombe, držite se.


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

03.03.2006, 19:50

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Evo nas PA je še en dan za nami, še samo 87 dni!!!user posted image user posted image user posted image
Jutri pa sadje in zelenjava. No komaj čakam da vidimo, kako odločna sem. PA saj se da od sadja kar najesti pa še vsake dve ure se lahko je, tako da mislim da ne bo panike.
Jaz ne bom nič komplicirala jutri.
Z: 2 jabolki
K:2 banani
V: pa menda tudi jabolka.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem